הספר הראשון שלי

עבודה מהבית ספר הדרכה

היה צורך במגיפה עולמית (וביהונתן קלינגר אחד) כדי להושיב אותי על התחת ולגרום לי להוציא לאור את הספר הראשון שלי.

פרסום ספר היה חלום שלי עוד מהימים הראשונים שלי בפרינט. מילים וכתיבה תמיד היו מרכז החיים והעיסוקים שלי, אבל כנראה שעם פרוץ האינטרנט לחיינו, היה לי נוח וקל יותר להסתפק בכתיבת מאות ואלפי טקסטים קצרים בבלוגים ובאתרי תוכן אחרים, מאשר אחד ארוך. לא שהאורך קובע, כן? רק העובי.

היו לי המון רעיונות לספרים במהלך השנים, ויש הרבה דפים פזורים עם דיאלוגים וטקסטים שנונים, אבל אף אחד מהם לא הבשיל לכדי הדבר האמיתי. והנה, הגיע קוביד-19, כפרה עליו, וקלינגר חזר מארה"ב לבידוד כפוי, כשהוא מלא עזוז, והחליט שכותבים ספר. תוך שלושה שבועות זה קרה. ספר. באנגלית. עם פאקינג כריכה מעוצבת. תנו לי רק להגיד לכם, שאין לכם מושג מה זה Force of nature אם לא ראיתם את קלינגר כותב. אפילו אני, שחיה ונושמת מילים ואותיות, נותרתי מלאת השתאות. הבנאדם בלתי ניתן לעצירה. זה כנראה הקפה.

כמו חלומות אחרים שהגשמתי בחיי, גם הספר הזה הגיע במפתיע ולבש צורה שונה ממה שדימיינתי. אבל הי, תראו – יש חתול על העטיפה!

כמו שאפשר להבין מהכותרת, הספר הוא מדריך לעבודה מהבית. בעיקר לעצמאים, אבל גם שכירים שמצאו את עצמם בבית יכולים להיעזר בו. כרגע הוא באנגלית ולקינדל, אבל הגירסה העברית בעבודה בימים אלה ממש, ותצא בקרוב. אתם מוזמנים להציץ, לרכוש, להגיב וכל מה שבא לכם.

למרות שהייתי מודעת לקיומה של הפלטפורמה והקלות הצפויה של פרסום הספר (אחרי שהוא גמור, כמובן), זה עדיין הדהים אותי. תוך כמה שעות, הספר מונח על מדף הספרים הווירטואלי של אמזון, חשוף לעולם כולו. פלא עולם שמיני וחצי. מה לעשות, למרות שאני חיה באינטרנט 24 שעות ביממה, לנצח אשאר אולד סקול בנשמתי.

אז זהו, הספר הראשון שלי באוויר. המשך יבוא.

 

תגובה אחת ל-הספר הראשון שלי

  1. אמיר

    מזל טוב רויטל, וכל הכבוד לך ולקלינגר. אני מחכה לגרסה העברית, המותאמת לקהל בארץ. המון בהצלחה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>