רצח במשחקי מחשב

הטיעון מעורר-הפיהוק לפיו משחקי מחשב גורמים לאלימות בקרב ילדים לא מאוד מעניין אותי. שיחקתי במשך תקופות ארוכות במשחקים אלימים, מטירת הנאצים ב-Apple IIe ועד God of War, מדיאבלו 2 ועד The Last Stand וטרם היכיתי למוות קבצן או רצחתי חבר קרוב. למעשה, רוב חובבי משחקי המחשב שאני מכירה, הם חננות ברמה של "איכס, דם" – אלא אם כן זה הדם שהם מקיזים מאיזו מפלצת ב-Heavenly Sword.

מה שכן, המציאות מוכיחה שלא צריך משחקים אלימים בשביל להוציא את הרוצח הסדרתי בכל אחד ואחד מאיתנו. למעשה, צריך רק משחק כלשהו. אנחנו כבר נמצא איך להשתמש בו בדרך מופרעת ורצחנית. קחו למשל את Roller Coaster Tycoon 3 – משחק משובח של אטארי, בו אתם מקימים פארק שעשועים מלא רכבות הרים, נקניקיות ובלונים, ועושים (בשאיפה) הרבה כסף. לכאורה – שום דבר מזיק. הכי גרוע שיכול לקרות, זה שמישהו יקיא על השביל היפה שזה עתה בניתם.

מצד שני, לדמיון האנושי אין גבולות. הסרטון הזה די ישן, אבל עכשיו נתקלתי בו שוב והחלטתי שהוא שווה פוסט. אז הנה לכם: רצח המוני ב-Roller Coaster Tycoon.

תגובה אחת ל-רצח במשחקי מחשב

  1. ROTFLMAO

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>