זרקו את החברים שלכם – קבלו המבורגר

הנסיונות של חברות מסחריות להשתמש ברשתות מסחריות כמקום לקמפיינים ובאזז (מילה מתועבת) הם, ברוב המקרים, די עלובים ומעוררי רחמים. הקמפיינים חוזרים על עצמם, המשתמשים לא באמת מתחברים למותג או מנהלים איתו שיחה וכל השטויות האלה, וזה פשוט עוד צינור לעשיית רעש ובזבוז כסף.

מצד שני, לעתים נדירות יש גם הברקות. ברגר קינג הצליחה להציג אחת בימים האחרונים. אפליקציית הפייסבוק, שנקראת Whopper Sacrifice (קורבן לוופר), מציעה דבר פשוט מאוד – הקריבו את החברים שלכם, קבלו וופר. כל מה שצריך לעשות זה להתקין את האפליקציה בפייסבוק, למחוק 10 חברים מרשימת החברים שלכם (דבר שאתם מתים לעשות ממילא) – ותקבלו המבורגר. כמובן שבינתיים זה רלוונטי רק לתושבי ארה"ב.

כ-50 אלף חברים הוקרבו עד כה (מספר קטן יחסית, אבל זה בטח עוד יגדל). ההודעות על ההקרבות מופיעות בפיד הפרופיל, מה שהופך את העסק למשעשע עוד יותר. אין כמו קצת אנטי סוציאליות כדי להתחיל את השנה. ותכל'ס, אם תחשבו על זה רגע, כל אחד מכם היה קופץ על ההזדמנות למחוק 10 נודניקים שהשתרבבו לרשימת ה"חברים" שלכם בפייסבוק בשביל איזה המבורגר קטן.

מותר האדם מן הבהמה – אין.

2 תגובות ל-“זרקו את החברים שלכם – קבלו המבורגר

  1. זרקו את החברים שלכם, קבלו המבורגר…

    אפליקציית הפייסבוק, שנקראת Whopper Sacrifice (קורבן לוופר), מציעה דבר פשוט מאוד – הקריבו את החברים שלכם, קבלו וופר. כל מה שצריך לעשות זה להתקין את האפ…

  2. ממממ יאמי, טעם של רוע.
    הדבר הזה כל כך נבזה שזה גאוני.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>