אתר וורדפרס חדש ל-The Shark Lady

הסנדלר לא רק הולך יחף, הוא גם מקבל מכות באצבע הקטנה מהרהיטים בבית.

The Shark Lady קיימת כבר 4 שנים. כשהתחלתי את דרכי כעצמאית, תיכננתי למקד את העסק בעיקר בתחום התוכן – באינטרנט ובדברים המוזרים האלה, שמדפיסים על ניירות. די מהר, הצטרף תחום עיסוק מרכזי נוסף – פיתוח אתרי וורדפרס.

לא רבים יודעים זאת, אבל האתר הקודם של החברה היה בדרופל. למעשה, דרופל היתה מערכת הקוד הפתוח הראשונה שניסיתי, ובמשך 4 שנים האתר המרכזי של The Shark Lady עבד על דרופל, בגירסה עתיקת יומין שלא שודרגה כמעט מאז הקמתו. והוא עבד. ועבד. ועבד. וישב יפה בגוגל. עד ששידרגו את גירסת ה-php של השרת, והאתר התחיל לעשות קולות של "יאללה די". באמת שחיבבתי את הדרופל, ותמיד תישאר לה פינה חמה בלבי, אבל ככל שהעמיקה ההכרות שלי עם וורדפרס, הדרופל ואנוכי הפכנו זרות זו לזו.

במשך השנים היו לי תוכניות רבות ומגוונות לעדכן ולעצב את האתר, אבל העסקים זה מה שקורה כשמתכננים כל מיני תוכניות. כל מי שעוסק בתחום והיה צריך לעצב לעצמו אתר, יודע כמה זה קשה ומתיש. שום דבר לא נראה מספיק טוב, את לא מרוצה מאיך שזה נראה בכל שלב, קשה להחליט החלטות וזה תהליך ארוך ומייגע אם לא יודעים לשים לו גבולות (בינינו, כמה אפשר להזיז תמונה אחת שני פיקסלים ימינה ושמאלה?). בסוף, דווקא האפאצ'י גרם לכך שנגמרו התירוצים – ועכשיו אתר החברה יושב בגאווה על וורדפרס.

האתר עובד בכל הדפדפנים, אבל נראה הכי טוב בפיירפוקס ובכרום. מי שמשתמש באקספלורר – שלא יבוא בטענות שפחות יפה לו בחיים.

בניגוד ל-1996, אין לי animated gifs של גולגלות מסתובבות (אולי הייתי צריכה להוסיף?), אבל יש עורבים, ינשוף ותמנון. וחתול, כמובן. כולכם מוזמנים!

חג שמח!

4 תגובות ל-“אתר וורדפרס חדש ל-The Shark Lady

 1. ברכותיי על החידוש 🙂
  משהו קטן: הלינק בקישור "האתר" לא נכון, ממליץ לתקן 😉

  חג שמח ובהצלחה

 2. שרה

  ברכות על החידוש.
  יופי על "גן החיות" אהבתי. 🙂

  חג שמח

 3. שושי

  יפה ונעים. תתחדשי!

 4. אולריך

  סחתיין, תתחדשי!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>