זינוק של 450% במכירות Windows 98

עזבו את המהפכה שלא תקרה באיראן. הדברים המעניינים באמת קורים באתרי הקניות של האינטרנט.

זו לא כותרת מדויקת, כמובן, אבל מותר לעשות דברים כאלה כדי למשוך קוראים, לא? אולי התגעגעתי לימים של כותרות כלכליות סקסיות ואלימות.

ובכן, על פי אחד ממצעדי המכירות של אמזון, אתר בו אני מבקרת לא מעט, המוצר החדשני Windows 98 SE רושם זינוק של 450% במצעד – וכעת מדורג במקום ה-305 במכירות התוכנה באתר. לצדו מוצגים גם אופיס 2003 ו-Vista, עם זינוקים מרשימים גם כן. הזינוקים הם באחוזים, אבל זה עדיין לא משנה – יש שם בחוץ אנשים שקונים חלונות 98. מרצונם החופשי, ככל הנראה. זה נראה לכם נורמלי?

מה קרה? מיקרוסופט עומדת לפשוט רגל והמוצרים שלה הופכים לפריטים לאספנים? מגיפת מחשבים ישנים ומחורבנים פוקדת את הפלנטה, וחייבים להתקין עליהם Windows 98 כדי שלא, חלילה, יעבדו כמו שצריך?

אם Windows 95 היה חידוש מרענן אחרי חלונות 3.1 הבלתי נסבלת, ו-Windows 2000 ו-XP היו המערכות היציבות שכולם חיכו להם, הרי שחלונות 98 היתה בת כלאיים איומה ונוראה. היא לא ידעה לטפל טוב באינטרנט מהיר, קרסה על ימין ועל שמאל, ומלבד Windows ME מהווה את אחת ממערכות ההפעלה הגרועות של מיקרוסופט.

רטרו זה דבר מגניב, אבל העניין הזה עם חלונות 98 מטריד מאוד. מה השלב הבא? הקמת אתרים בפרונטפייג'?

אמאל'ה.

תגובה אחת ל-זינוק של 450% במכירות Windows 98

  1. יכול להיות שהנפילה המוחלטת שהייתה ויסטה גרמה לאנשים לגל נוסטלגיה למסך הכחול – שם לפחות ידעת ששום דבר לא עובד כמו שצריך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>