לקט לינקים, 11 במרץ 2009

אז ככה:

 1. 50 אתרי המדיה שבלוגרים מקשרים אליהם הכי הרבה – הרשימה לא מאוד מפתיעה או מסקרנת, עד שמגיעים למקום ה-50. שם מוצג האתר עם השם המטריד-משהו The Christian Sciense Monitor. אוווו-קייי.
 2. 16 תוספי מוזיקה משובחים לפיירפוקס – יש הרבה דברים נחמדים שפיירפוקס יודע לעשות בתחום המוזיקה. רק צריך את התוסף המתאים.
 3. 9 דרכים לפורנו חינם – למי שמצוי בנבכי הרשת והפורנו (אהם) אין פה חידושים מרעישים של ממש. חדרי צ'אט ב-IRC עם סיסמאות, יוזנט, פורומים – כל המקומות הרגילים שבהם אפשר למצוא פורנו חינם. אם אתם רק מתחילים את דרככם בתחום – זה אחלה פוסט בשבילכם.
 4. והמשחק המרגיע והחמוד של הבוקר – Music Catch 2.

3 תגובות ל-“לקט לינקים, 11 במרץ 2009

 1. אם אני לא טועה, CSM הוא עיתון (מודפס ומקוון) רציני למדי. עמוד האודות שלהם מסביר למה הוא מכונה כך:

  Then if the paper's basically secular and for everybody, why is “Christian Science” in its name?

  Eddy insisted, against strong opposition from some of her advisers and church officers, that the words “Christian Science” should be in the paper's name. According to one of her biographers, Robert Peel, to Eddy, "the designated title was an identification of the paper with the promise that no human situation was beyond healing or rectification if approached with sufficient understanding of man's God-given potentialities. Nor did the “good news” of Christianity involve the prettification of bad news, but rather, its confident confrontation"

  • רויטל סלומון

   תשובה קצת מעורפלת ולא ברורה, אבל יאללה שיהיה להם לבריאות.

   • נו בקיצור – פסיכית הורישה להם כסף ורצתה שיקימו עיתון בשם הזה. אז הם הקימו עיתון בשם הזה מהכסף שלה. 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>