ההשקעה הכי טובה לשנים הבאות

השווקים משתוללים, המניות יורדות, אין על מי לסמוך, אין אפיק השקעה בטוח. הכל זה הימורים. כבר עדיף לנסוע לווגאס.

עד כאן אין חדש.

אבל הנה קצת חדשות: מצאתי עבורכם את ההשקעה הכי מומלצת והכי משתלמת לשנים הבאות. תשואה מובטחת! ים כסף!!!

איך תעשו זאת? בעזרתה של RIAA, כמובן. תעשיית המוזיקה והזרועות המשפטיות שלה, החליטו שהתביעות נגד משתמשים בודדים שלכאורה מורידים קבצים באופן בלתי חוקי, לא משתלמות. אלה תהליכים ארוכים, שעולים הרבה כסף – ו-RIAA וחברותיה לא תמיד מנצחות, מה שהופך את העסק למאוד בעייתי.

מה עושים? בתעשיית המוזיקה החליטו לשנות אסטרטגיה. במקום להתנפל על המשתמשים סתם כך, הם ידאגו קודם כל לחקיקה מתאימה, שתאפשר להם לעקוב אחרי כל משתמש באינטרנט, לראות אם הוא מוריד קבצים באופן בלתי חוקי ולנתק אותו מהרשת באופן מיידי וגם להכניס אותו לכלא אם צריך.

ומתוך היוזמה המבריקה הזו, נולדה עוד יוזמה מבריקה, שנקראת PPP – ראשי תיבות של Pirate Prisons Project. על פי מקימי החברה, הטקטיקה של תעשיית המוזיקה תהפוך מיליוני משתמשים לפושעים בן לילה. ומה נעשה עם כל אותם פושעים קשי יום? איפה נשים אותם? או! טוב ששאלתם. PPP החליטה לבנות רשת שלמה של בתי כלא, שבהם ישוכנו כל הפיראטים העבריינים.

אפשר כבר לקנות מניות בחברה המשובחת הזו. 150 מניות ב-10,000 דולר, או שתי מניות ב-200 דולר. אפשר גם להזמין תא מראש, שלא תיתקעו עם איזה ילד חנון מעצבן בן 14, ואפשר גם להלשין על חבריכם, הפיראטים הפושטקים, שמורידים קבצים בלי חשבון.

אז הנה, שלא תגידו שאין תקווה באופק. עלו והשקיעו! 🙂

תגובה אחת ל-ההשקעה הכי טובה לשנים הבאות

  1. עומר

    בניו-זילנד כבר עקפו אותם בסיבוב[1]. מעניין אם הכלא הראשון של ה-PPP יבנה שם.

    1. http://torrentfreak.com/campaign-to-stop-file-sharers-being-guilty-upon-accusation-090105/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>