מה תרצו בוורדפרס 2.8?

וורדפרס 2.7 עוד בקושי יצאה, וכבר מדברים על פיתוח גירסה 2.8. הריצות האלה קצת מהירות מדי לטעמי, במיוחד בגלל הצורך המעצבן לשדרג, תהליך שעד 2.7 לא היה סימפטי במיוחד.

את וורדפרס 2.7 התקנתי בינתיים על בלוג אחד בלבד, ואני לא יכולה להגיד שהתלהבתי. בבלוגים האחרים נשארתי בגירסאות שנעות בין 2.5 ל-2.6.5 והן עובדות בסדר גמור מבחינתי. אני גם לא ממהרת להתקין את 2.7 באתרים שאני בונה עבור לקוחות וחברים. אני בכלל לא בטוחה שממשק המשתמש שם נוח או חכם יותר, ולכן בינתיים מעדיפה לחכות – אולי באמת לגירסה 2.8 או לתוספים המתאימים. טוב, זה ידוע שאני לא חסידה גדולה של שדרוגים, בטח לא תכופים.

בכל מקרה, המפתחים רוצים לדעת מה תרצו להוסיף, לשנות ולעדכן בוורדפרס 2.8. אם בא לכם לשתף פעולה, הסקר נמצא כאן. אישית, הכי מפריע לי חלון העריכה ותיקוני ה-HTML האגרסיביים שעושה TinyMCE. לא היה מזיק להוסיף גם עוד קצת אפשרויות בסרגל הכלים של העריכה, על הדרך. וכמובן – שיפור מהירות ובאגים וכאלה.

וורדפרס אינה מערכת מושלמת, אבל בינתיים, מכל מערכות ניהול התוכן שניסיתי (וניסיתי) – היא הכי כיפית, הכי יעילה, הכי מגוונת והכי קלה לשימוש – גם על ידי משתמשים לא טכנולוגיים בעליל. אז אנחנו אוהבים את וורדפרס, באופן כללי.

וגם פסטרמה. כמובן.

2 תגובות ל-“מה תרצו בוורדפרס 2.8?

  1. גם אני לא נפלתי משתיים שבע. אני מוצא את עצמי עדיין מתקשה להבין איפה כל דבר נמצא,
    זה מאד מעצבן

    • רויטל סלומון

      מבחינתי, 2.65 עם אדמין מניו – זה כל מה שצריך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>