לקט לינקים, 13 בנובמבר 2008

שתי מערכות בחירות נגמרו, עוד אחת למניאק. ואז אולי יהיה פה שקט? אפשר יהיה לחזור לדבר על נושאים אחרים חוץ מפוליטיקה וביבי נתניהו?

ובינתיים – לינקים, כמובן!

  • תמונות ששינו את העולם – מי שגולש הרבה, בוודאי כבר נתקל בחלק ניכר מהתמונות המפורסמות האלה – מהילד הגווע ברעב וציפור הטרף שאורבת לו, דרך הנחיתה על הירח ועד המתנחלת שעוצרת את כל מג"ב בעצמה. ובכל זאת, תמיד מגלים דברים חדשים ומעניינים.
  • הכלבלבים שמשגעים את האינטרנטהאתר הזה הוא כמו יו-טיוב, רק שכאן הדגש הוא על שידורים ישירים ממצלמות רשת. וכרגע, ללא ספק, השידור הלוהט ביותר מגיע מהמיטה של כמה גורי כלבים, שעסוקים רוב הזמן בשינה ובלהיות חמודים להפליא. אבל עזבו אתכם מכלבלבים ישנים – אני ממליצה לצפות במעלליו של הכוכב העולה החדש של הרשת – ספייק החתלתול. הנאה מובטחת!
  • מזל טוב ל-TorrentFreak, אתר מעולה שמביא חדשות וסיפורים מרתקים מעולם שיתוף הקבצים. האתר חוגג שלוש שנים להיווסדו, ובפוסט הזה הכותבים מספרים קצת על ההיסטוריה ועל מאחורי הקלעים של הבלוג.
  • ועוד קצת תמונות – סט בפליקר שמראה תמונות של ניו יורק בשנות ה-30. תענוג.


תגובה אחת ל-לקט לינקים, 13 בנובמבר 2008

  1. עשית לי את הערב עם האוסף הניו יורקי. תודה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>