בעיית העלאת תמונות בוורדפרס

וורדפרס ותמונות זה סרט ידוע. מאז גירסה 2.5 יש כל מיני בעיות מוזרות עם העלאת תמונות בוורדפרס – בעיקר בגלל ממשק התמונות הבנוי בפלאש. בפעם האחרונה שזה קרה לי, ביליתי מספר שעות ומצאתי פתרון שאין לי מושג למה הוא עבד.

והנה, הבוקר, שוב בעיה בהעלאת תמונות לבלוג. הפעם, הכפתור "לבחור קבצים להעלאה" (אני מתה על הניסוחים המשונים האלה) פשוט לא עושה כלום. סגירת הפיירפוקס 3 ואתחול המחשב לא פתרו דבר, כמובן. ואז נזכרתי שאתמול-שלשום התקנתי פלאש 10 – שאמור היה לפתור כל מיני באגים שיש באתרים כמו יו-טיוב, למשל. את הבאגים הוא לא פתר, אבל כמובן יצר חדשים. עכשיו אני לא יכולה להעלות תמונות בבלוגי הוורדפרס שלי – וסביר להניח שזה בגלל פלאש 10.

לשמחתי, בתקלה הקודמת, נתקלתי בתוסף חמוד ויעיל, שמבטל את ה-Flash Uploader ומחזיר את הכפתור האפור, החביב והמוכר של Windows. פרט שולי – זה גם מאפשר לי עכשיו להעלות תמונות בלי בעיה. ובלי פלאש. אז אם גם אתם נתקלתם בבעיה של העלאת תמונות בוורדפרס שלכם, והתקנתם פלאש 10, שווה לנסות את התוסף שנקרא No Flash Uploader.

בהצלחה.

2 תגובות ל-“בעיית העלאת תמונות בוורדפרס

  1. גם לי קרה אחרי הפלאש 10.
    אני לא חושב שצריך תוסף… מתחת לכפתור העלאת הקבצים הפלאשי מופיע הכיתוב "אם יש לך בעיות איתו, אפשר לנסות את כלי העלאת הקבצים המובנה של הדפדפן במקום." כאשר השורה הזו היא לינק שמפעיל את מה שהיא אומרת שהוא יעשה.

    המנגנון הפלאשי מאפשר לבחור מספר קבצים ביחד (למשל, כדי ליצור גלריה. מה שיחסית נוח עם הוורדפרס החדש). המנגנון המובנה של הדפדפן לא מאפשר זאת.

    • רויטל סלומון

      האופציה הזו לא זמינה בוורדפרס 2.5, מן הסתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>