פר, פרה, פרפרת

יש חשיבות לפרפראות במעגל החדשות היומי. הן מספקות הפוגה (הומוריסטית, לרוב) מהחדשות ה"קשות" ומספקות נושאים מצוינים לשיחה בינות בני האנוש שעדיין צורכים בכלל חדשות.

בבלוג הראשון שלי, טיפחתי במשך תקופה ארוכה פוסטים שקוטלגו תחת "הסיפור המוזר" והיוו מקור איכותי לשעשוע (בעיקר עצמי). שנים אחר כך, בשבתי ב-TheMarker, ייסדתי מדור זהה (מינוס שאלות טורדניות) בתקציר ה-PDF שיצא כל יום למנויים שלא היה להם זמן לחפור באתר כל היום.

יש אתרים שמתמקדים רק בסוג כזה של חדשות, או לפחות מקדישים לו מדור מיוחד. לפעמים הסיפורים האלה הופכים למיתולוגיים ומאוזכרים גם בחדשות הרגילות.

המקרה דנן, בו מעורבת פרה (האמנם פרה? תיכף נראה), מצחיק מהרבה בחינות. לאלה שמתעצלים להקליק, מדובר בפרה שהשתוללה בקניון נשר ואף פצעה קל מישהי וכיסחה איזה טנדר.

מה לעשות, פרה משתוללת בקניון זה סיפור דבילי ומשעשע. לא פחות משעשעת היא התגובה המרכזית בכתבה, מפיו של חובש במד"א. התגובה הזו נראית כאילו העתיקו אותה מכתבה על אירוע הרבה יותר חמור – כמו פיגוע, למשל: "היה עלול להיגרם שם אסון, אנשים ראו פתאום את החיה הזו רצה לעברם, פרה כזו שמשתוללת, חלקם עם ילדים בעגלות. אנשים ראו את המוות בעיניים". המוות. כן, המוות. לא סתם. אין כמו קצת מלודרמה של חובש מד"א שטיפל במישהי עם שריטות קלות בגב.

הטוקבקים, באופן לא מפתיע, מספקים את חומר הקריאה הכי מצחיק בכתבה הזו – התחכמויות על פרות, סטייקים, נשים ושוורים עפות שם על ימין ועל שמאל. החביבה עליי ברגעים אלה היא התגובה "פר אקסלנס". אולי זו השעה המאוחרת, אבל אותי זה ממש הצחיק.

גם העורכים של הכתבה הזו לא טמנו ידם בצלחת. הנימה הצינית והמסתלבטת לא מתחבאת כל כך טוב בין השורות, ואלא אם כן מבוגר אחראי יעבור על הכתבה הזו, הרי שכיתוב התמונה הזה (זהירות, תוכן שיווקי!!!) יישאר לידה לדראון עולם:

המבוגר האחראי יצטרך גם להחליט אם מדובר בפר או פרה. ברור מאוד מה קרה בטקסט המצ'וקמק הזה: בהתחלה חשבו שזה פר, וכתבו את כל הכתבה בזכר. אחר כך החליטו שזו פרה ושינו לנקבה, רק שעשו עבודה מרושלת למדי, וכך אנו מקבלים משפטים כאלה:

וגם כאלה: "עדי ראייה סיפרו כי במהלך האירוע המדהים, שנדמה כי נלקח מפמפלונה הספרדית, נגחה הפרה וגרמה נזק לטנדר שניסה לבלום אותו".

אכן, אירוע מדהים.

או כמו שזימזם אחד הטוקבקיסטים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>