לקט לינקים, 15 באוגוסט 2010

הרבה זמן לא היה כאן לקט לינקים. האשם העיקרי הוא כמובן, טוויטר, שם אני מפרסמת את רוב הלינקים המעניינים בהם אני נתקלת. חוץ מזה – חם. זה אולי נשמע לכם לא קשור, אבל זה רק בגלל שזה באמת לא קשור.

הנה לקט לינקים מעניין של הזמן האחרון:

  1. 40 מדריכי פוטושופ חדשים ואיכותיים: בעזרתם תוכלו ללמוד לייצר פלנטה בביצה, הארד-דיסק מאלומיניום, סביבת עבודה עתידנית ועוד.
  2. The Pirate Bay Sucks: אחד המייסדים של אתר הטורנטים הפופולרי והבעייתי, אומר שהאתר מחורבן, שאף אחד לא מתחזק אותו ושהגיע הזמן לעבור לטכנולוגיה חדשה ורעננה.
  3. הודעה חשובה למשתמשי הלייזר הירוק (למשל, חובבי אסטרונומיה, מדריכי צלילה וחברים טובים של זאבות טרף מסוכנות): לייזר ירוק עשוי להיות מסוכן, משום שהוא פולט קרינה אינפרא אדומה בלתי נראית.
  4. סטארקראפט 2 מקפיץ את שוק משחקי המחשב ל-PC: בעוד שמכירות משחקים לקונסולות ירדו מעט בחודש יולי, המכירות המוצלחות של סטארקראפט 2 הביאו לעלייה של 103% במכירות משחקי PC בחודש זה.
  5. מה שכל בחורה צריכה: מייבש שיער עם מנוע של פרארי, בצבע אדום בוהק ובמחיר צנוע של 400$. הממממ, פן או נטבוק? פן או נטבוק? בחירה כה קשה.
  6. תוויות אזהרה לעיתונות: זה, ללא ספק, הלינק החביב עלי להיום, וניתן ליישום אחד לאחד בעיתונות הישראלית.

זהירות, קופי פייסט!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>