בה דה בינג!

הכותרת זה בערך הדבר הכי מעניין שאפשר בינתיים להגיד על מנוע החיפוש החדש או המחודש של מיקרוסופט – בינג. כן, ככה יקראו לו – בינג.

שם מקסים, מה אומר ומה אגיד. במיוחד אם חוזרים עליו הרבה פעמים: בינג, בינג, בינג, בינג. ככל הנראה, לא מדובר באיזה חידוש מסעיר בתחום מנועי החיפוש, אלא (במקרה הטוב) שפצור קל של הכישלון שנקרא "Live Search", עטיפה מחדש ושיווק מסיבי בהשקעה של 80 מיליון דולר. לפחות כסף לא חסר להם, למיקרוסופט.

האם מנוע החיפוש החדש של מיקרוסופט יהווה איום כלשהו על גוגל, או לפחות תחרות אמיתית? ככל הנראה – לא. קצת קשה לדעת בשלב הזה, אבל מיקרוסופט מעולם לא הצטיינה בתחום האינטרנט, ואין סיבה להניח שצמחו לה יכולות חדשות בתחום בתקופה האחרונה. על פי הסרטון שמופיע כרגע במקום שבו אמור להיות בינג בעתיד, נראה שמיקרוסופט הלכו בעיקר על ארגון מחדש של תוצאות החיפוש בכל מיני קטגוריות הגיוניות לכאורה. ככל הנראה, זה עוד ניסיון להגיע לגולש הממוצע והעצלן, אבל על פניו נראה שאין פה משהו חדש ומסעיר.

מה שכן, יש סיכוי לשלל פארודיות ובדיחות על השם. בעיקר בכל מיני הטיות של המילה Bang.

בינתיים, בזמן שאתם חושבים על זה, הנה שיר על בינג. אולי מיקרוסופט ישתמשו בו במאמצי הקידום שלהם. יכול לעזור. בה דה בינג, בה דה בנג, בה דה בום!


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>