עולמו של הפרילאנסר והעצמאי

אמנם הסרטון הזה הוא באנגלית, אבל הוא פשוט קלאסי ומתאר את מה שחווים כל פרילאנסר, עצמאי ונותן שירותים שאי פעם ניסו לנהל מערכות יחסים עסקיות נורמליות.

בישראל, אגב, זה הרבה יותר גרוע, כי מתווסף אלמנט של חוצפה וגסות רוח שאין בסרטון הזה. לא שאין לקוחות נהדרים, מקסימים ומשלמים (בזמן), אבל תמיד יתגנב לרשימת הלקוחות הנהדרים שלכם איזה אחד שחושב שהוא יכול לסדר, לקמבן, לחפף, לרמות או סתם לא לשלם לכם על שירות שאתם מציעים. למה? כי אפשר.

תודה לאלירם על הלינק.


5 תגובות ל-“עולמו של הפרילאנסר והעצמאי

 1. מעולה!

  זה כל כך נכון שזה עצוב

  והם אפילו לא כיסו חצי מהדברים (מישהו בארה"ב יודע מה זה שוטף+60 ?)

 2. הסתכלתי על זה וצחקתי בעצב…
  כמה שזה נכון!

 3. וואי, זה כל כך נכון שזה עצוב…

 4. dina4004

  כל כך עצוב שמתעלמים כאן מנותני השירותים שמנסים לרמות, להקפיץ מחירים לשירות נמוך שהם נותנים, ועוד כהנה וכהנה, אז על כל לקוח ש'מסדר' מישהו, יש תשעים אחוז של נותני שירותים שמסדרים לקוחות… ואפילו בלתת עודף מנסים לרמות, ממכולת ועד מסעדות יוקרה, בושה!

  • רויטל סלומון

   הסרטון לא מתייחס למקומות כמו מכולות, רשתות ומסעדות יוקרה, אלא למערכת היחסים בין הפרילאנסרים, העצמאיים היחידים, ובין הלקוחות.

   ובאמת, אני לא רואה מצב בו ללקוח תהיה החוצפה לבוא לחברה, למכולת או למוסך, ולהגיד להם: "אני לא יכול לשלם על זה, אבל אני רוצה מכם שירות בכל זאת". זה קורה רק כאשר הלקוחות ניצבים מול פרילאנסרים "חסרי אונים".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>