קומקאסט מתבקשת להפסיק להפריע להורדות

רשמית, ספקיות האינטרנט הישראליות לא חוסמות או מפריעות לתנועת הורדות הקבצים, כמו ביטורנט ואימיול. טכנית, אפשר לבדוק את זה, ולפחות על פי מדגם בלתי מייצג בעליל שנערך לפני כמה חודשים, הספקיות לא חוסמות הורדות פה בארץ.

בארה"ב הסיפור קצת שונה. במשך השנה האחרונה, התעקשה חברת קומקאסט להפריע באופן אקטיבי למורידי קבצים, כשהיא מתמקדת במיוחד בזורעי טורנטים. אחרי דיונים סוערים ומהומות אינטרנט לא קטנות, החליטה ה-FCC (ועדת התקשורת הפדרלית של ארה"ב) שחסימת המשתמשים שביצעה קומקאסט אינה מקובלת עליה, וחייבה את ספקית האינטרנט להפסיק את ההפרעות.

ב-FCC טוענים גם שקומקאסט לא יידעה את לקוחותיה בצורה נאותה לגבי תנאי השימוש שלה, ומבטיחים לנקוט צעדים נגד החברה. במילים קצת פחות עדינות – קומקאסט שיקרה על ימין ועל שמאל, וטענה שאינה חוסמת העברות קבצים. לאחר שכל הבדיקות חשפו את השקרים של קומקאסט, כנראה שהחברה תיאלץ להפסיק להפריע להורדות קבצים, ולתכנן מחדש את מבנה החבילות שהיא מציעה ללקוחות שלה.

תגובה אחת ל-קומקאסט מתבקשת להפסיק להפריע להורדות

  1. עומרי

    צודקת!!{את באה לפה הרבה}

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>