כשהסוס שלי נפל עליי

כשהסוס שלי נפל עליי - החלמה מפציעה

לפני קצת יותר משבעה חודשים הסוס שלי נפל עליי. מסוג הדברים האלה שקרו בשנת 2020. כשסוס במשקל 550 קילוגרם נופל עלייך (שלא באשמתו), את עשויה לשבור מספר דברים, וזה מה שקרה לי. שברתי את האגן בכמה מקומות, וגם את הקרסול, ומתחתי את הרצועות בברך משהו בסט.
אני בסדר גמור עכשיו, הסירו דאגה מלבכם.

מעולם לפני כן לא שברתי משהו ולא התאשפזתי בבית חולים, אבל הי, 2020, אתם יודעים איך זה.
חוסר הוודאות שאחרי הפציעה הלחיץ אותי באופן מיוחד. רציתי לדעת כמה שיותר על הליך ההחלמה, ובעיקר – מתי בדיוק אוכל לחזור לרכב, קיבינימט. לא מצאתי מידע מספק באינטרנט או בספרות, ולכן החלטתי לכתוב בעצמי ספר על החלמה מפציעה.

הספר נקרא When My Horse Fell on Me – A Tale of Injury Recovery (כשהסוס שלי נפל עליי – סיפור של החלמה מפציעה).

זה לא ספר רפואי, כמובן, אלא סיפור אישי שמתאר את התהליך הפיזי והמנטלי שעברתי, עם קצת עצות וטיפים מהניסיון שצברתי בדרך.

זה הספר השני (גם הוא באנגלית) שפירסמתי בתוך פחות משנה. את הראשון כתבתי ביחד עם יהונתן קלינגר, שליווה אותי גם בתהליך הכתיבה הנוכחי (ולחיי הספרים הנוספים שבדרך).

החלמה מפציעה זה לא משהו שעושים לבד. אנשים טובים מאוד עזרו לי בדרך – חברים ומשפחה. יש תודות מפורטות בעמודים הראשונים של הספר, אבל אני רוצה בכל זאת להגיד המון המון תודה למשפחה המדהימה שלי, שליוותה אותי מהרגע הראשון ועד ההחלמה, ובמיוחד:

לאבא שלי שסבל אותי בשקט חודשים ארוכים והכין לי הרבה סטייקים; לאחותי הקטנה והמופלאה אופיר, שטיפסה הרבה מאוד מדרגות הרבה מאוד פעמים ולא כעסה שגנבתי לה את המיטה; לדודות המדהימות שלי, אסתר חביב ורחל זלצמן, שלא הפסיקו להתקשר, לדאוג ולפנק לאורך כל הדרך; וגם לבנות הדודות שלי, ובמיוחד לשירז, מיה וטלי, שהיו מהממות כהרגלן, באופן טבעי.

תודה מיוחדת ליצור המופלא טאלו, שבלעדיו לא הייתי מגיעה עד הלום. ביש מזל הביא לכך שנפצעתי בגללו, אבל הוא גם אחראי לחלק משמעותי וגדול מההחלמה שלי.

אז הנה הוא, הספר השני שלי. אשמח אם תעיינו, תקנו ותשתפו. ורק בריאות 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>