ה-Lolcat המקורי

Lolcats זו כבר מזמן לא תופעה, טרנד או באזז. זה חלק מהתרבות ומחיי היום-יום של אנשים רבים. חלקם (טוב, בעיקר חלקן) מסתובבים לכם בין הרגליים ואתם אפילו לא יודעים את זה.

אני מאוד אוהבת את ההומור של Lolcats ואפילו ניסיתי את כוחי פעם או פעמיים בהעלאת תמונות עם כיתובים לאתר המופלא הזה. אבל אני ממש לא ליגה ליד ההברקות המצחיקות להפליא שעולות שם השכם והערב. בכל פעם שאני צריכה איזו מנת צחקוקים, אני ניגשת לאתר הזה, ומכיוון שבאופן לא מקרי בכלל אני גם אוהבת חתולים, מדובר באתר קלאסי שהוא חלק מהטיולים היומיים, הבלתי פוסקים שלי באינטרנט.

למי שעדיין לא יודע מה זה Lolcat – מדובר בתמונות, לרוב של חתולים, לרוב בפוזות מצחיקות, מלוות בכיתוב באנגלית-חתולית. זו אנגלית משובשת, אבל כזו שניתן להבין את כוונתה. האתר I can has cheezburger מלא בתמונות כאלה, שחלקן הפכו לקלאסיקות אינטרנט ולסלנג שמצוטט גם במקומות אחרים. אפילו עשו מזה שפת תכנות. מי שרוצה לנסות ולהבין את השפה יותר לעומק, יכול לעיין במילון ה-Lolcats.

מבחינת מספרים, אגב, האתר הולך ומתחזק – מדובר על כ-6 מיליון יוניקים בחודש (בסך הכל בכל האתרים ברשת הזו).

בינתיים, רצה באינטרנט תמונה משעשעת במיוחד, שאולי, מי יודע, היתה ה-Lolcat המקורי:


2 תגובות ל-“ה-Lolcat המקורי

 1. אסור לשכוח את התנ"ך בתרגום לולקאט

  http://www.lolcatbible.com/index.php?title=Genesis_1

  אפשר להקריא לחתול לפני השינה.

  • רויטל סלומון

   אכן, גם התנ"ך חשוב מאוד.

   לקרוא לחתול לפני השינה? השינה שלי או השינה שלו? 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>