צרו לעצמכם זהות מזויפת זמנית

זהות בדויה

בעידן האין-פרטיות, נדמה שבכל מקום אנחנו נדרשים להזין פרטים על עצמנו, או להתחבר באמצעות טוויטר או פייסבוק כדי לכתוב פוסט בפורום.

אם אתם מעוניינים לשמור על האנונימיות שלכם, ובכל זאת רוצים להשתמש בפורום רנדומלי או אתר כלשהו, לפחות באופן זמני, הנה לכם אתר קטן ושימושי – fakena.me.

בלחיצת כפתור אחת תקבלו לא רק שם ומקום מגורים, אלא גם תאריך לידה, כתובת דואר אלקטרוני זמנית, טלפון ,שם משתמש וסיסמא שאמורה לרצות כל מנגנון אבטחה בינוני עד סביר. וכך, תוך שנייה, תוכלו להפוך לדיימונד פוקס, יליד שנת 1986 המתגורר בפנסילבניה.

מנהלי האתר מצהירים כי אינם שומרים לוגים של כתובות IP וכי כל הלוגים נשמרים ליום אחד ונמחקים. בנוסף, מספקים היוצרים של fakena.me מספר המלצות לשמירה על הפרטיות ברשת, כולל התקנת תוספים שונים בפיירפוקס, ושימוש ב-duckduckgo כמנוע חיפוש שלא עוקב אחריכם בכל מקום לאחר שעזבתם אותו.

"תוכן, אינטרנט וידע" היא קבוצת פייסבוק שאני מנהלת, ובה אני משתפת לינקים, תמונות, סרטונים ושאר דברים מעניינים כמו הפוסט הנ"ל. אתם מוזמנים להצטרף.

תמונה ב-Public Domain // מקור התמונה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>