דרוש מנהל תוכן ושוטף רצפות

עצמאים ופרילאנסרים נוהגים להתלוצץ במרירות על לקוחות בלתי נסבלים, שרוצים עבודה בחינם, עבודה תמורת אחוזים בסטארט-אפ שלא קיים עדיין (שזה בעצם בחינם), דורשים הנחה כי הם יביאו עוד לקוחות (לא קרה לי בחיים) ועוד. הרבה אנשים יגידו לכם שלא שווה להיות עצמאי בישראל. אני חולקת על כך, אבל לא זה הנושא. אני עצמאית כבר 6 שנים ומחצה, וכבר קצת שכחתי איך זה להיות שכירה במשרד כל היום, לעבוד תחת בוס מטומטם ועם אנשים בלתי נסבלים.

מודעת הדרושים הזו של ORS, הזכירה לי איך נראה שוק העבודה בישראל. אני מניחה שזו לא מודעה ל-ORS עצמה, אלא לחברה שהיא מחפשת עבורה עובדים.

מודעת דרושים למנהל תוכן ORS

אני מתקשה להחליט מאיפה להתחיל.

שגיאות כתיב, ניסוחים עילגים, סימני פיסוק לא במקום, כתיבה באותיות גדולות באנגלית – יאללה בסדר. נסלח לכם. אתם מחפשים מנהל תוכן, כנראה שיש סיבה.

הבעיה העיקרית היא הדרישות המופרכות, שלא קשורות אחת לשנייה. זה נכון שמנהל תוכן הוא תפקיד גמיש, ולפעמים הוא גם מחליף את ה-Webmaster שעבר זמנו, אבל בחיאת רבאק – תחליטו מה אתם רוצים ותהיו ממוקדים.

אתם רוצים מישהו שגם ינהל תוכן פיתוחי (מה זה, לעזאזל?), יכתוב, ישווק וימכור, ינהל צוות פרילאנסרים ינהל פרויקטים, יתמצא בהלכות פרסום און ליין (אני אגלה לכם סוד, CMS זה לא פרסום און ליין. זה גם לא לינוקס), יתרגם, יזין נתונים, ינהל את הקשר עם המדען הראשי וגם ישלוט בג'ימייל וגם בוורדפרס – ושיעשה את זה מהר (יכולת הקלדה מהירה). בחשבון מהיר, יש פה 3-4 תפקידים שונים, המיועדים לאנשים עם סטים שונים של מיומנויות. אבל לא, צריך לחסוך. אז בואו נמצא את הסופרמן שיוכל לעשות את הכל, וגם יסכים לעבוד אצלנו ב"עובדה יצירתית עם שחקנים גדולים" (כך במקור).

אה, ובל נשכח – זה צריך להיות מישהו שרוצה לעבוד 24 שעות ביממה, שיהיה מוכן שיתקשרו אליו בכל שעה ובכל יום, ויזיינו לו במוח על העבודה שהוא גם ככה קרע עליה את התחת כל היום – ובלי שום תמורה נוספת. הם רק שכחו לציין ששלל התפקידים של מנהל התוכן כולל גם שטיפת רצפות ומציצה למנכ"ל. מחוץ לשעות העבודה, אלא מה.

4 תגובות ל-“דרוש מנהל תוכן ושוטף רצפות

 1. עדו

  ואם מציינים "הטבות גדולות", כנראה שהשכר (לפחות ההתחלתי) לא גבוה, מה שישפיע על הצבירה לפנסיה שכאילו לא מעניינת כרגע, על החסכון (פחחח) ועל הפיצויים כשיפטרו. סבבה.

 2. באמת הזוי. כל נושא הדרושים באינטרנט הוא הזוי והמודעות עוד יותר.

  למשל בתחום שירות הלקוחות אם אתה קורה את מודעות הדרושים המשרה של נציג שירות זה ג'וב מהחלומות. כמה סימני קריאה כמה התלהבות בתיאור התפקיד. בדיחה…..

  וכמובן עבודה במקום דינמי (מישהו יכול להסביר לי מה זה?)

  והכי מצחיק שמשרה מתחת למשרת החלומות של נציג שירות מופיעה משרה עם המלל הבא:
  "נמאס לך לענות לטלפונים כל היום?"

  חבורה של דפ"רים.

 3. נתן.ל

  לצערינו הבעיה הזאת אינה קשורה למשרת מנהל התוכן באופן ספציפי אלא למצב שוק העבודה באופן הרבה יותר כללי.
  הרבה יותר מידי מנהלים שלא יודעים איזה עובדים הם צריכים והרבה הרבה יותר מידי מנהלות גיוס שלא יודעות ולא מבינות את צרכי המערכת. בטח ובטח שלא מכירות את סט הכישורים של כל תפקיד הנדרש אצלן באירגון.
  זה גורם לבלגן שלם.

 4. כרגיל, כמו בכל תחום, בסופו של דבר מגיעה ההזניה.
  מעציב ומצער, אבל there you have it

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>