להוריד טורנטים ולהרגיש בטוחים

בהמשך לפוסט מאתמול, נתקלתי בעוד תוכנת הגנה מעניינת ששווה לבדוק. בפוסט על תוכנות האבטחה ציינתי גם את PeerGuardian, תוכנה המכילה וחוסמת רשימה מכובדת של כתובות IP של רשויות פיקוח אלימות, שמסתובבות ברשתות הטורנטים ומנסות לתפוס מורידי קבצים.

TorrentPrivacy לוקחת את כל העסק שלב אחד קדימה ומציעה לכם הורדת קבצים באנונימיות מוחלטת. TorrentPrivacy זכתה להמלצה חמה מ-TorrentFreak, מומחי טורנטים בעלי אתר פופולרי במיוחד. אבל מה, בחיים כמו בחיים – לכל דבר יש מחיר. וגם התוכנה הזו עולה כסף. המחירים – 2.95 דולרים לשבוע, 9.95 דולרים לחודש או 99.95 דולר לשנה. מי שמרגיש ש-RIAA עוד רגע דופקים לו בדלת – אולי שווה לו לשלם.

התוכנה פשוטה מאוד להפעלה, ובאה משולבת עם גירסה 1.7.7 של uTorrent – קליינט טורנטים משובח בפני עצמו. התוכנה עובדת כרגע על Windows בלבד ואינה פוגעת בקצב ההורדות באופן משמעותי, לפחות לאלה הנמצאים באירופה וארה"ב.

כמובן שאין פה אבטחה של 100%, ולא יכולה להיות, אבל התוכנות האלה לפחות מספקות סוג של שלוות נפש – וככה אפשר לישון בשקט, בעוד הביטים זורמים אל הדיסק הקשיח שלנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>