צ'אטרולט יוצאת למאבק מזוין

מייסד של האתר האופנתי הנוכחי, Chatroulette, קצת מבועס מכך שהאתר התקבע בתדמית האינטרנטית ככר פורה לסוטים, מציצנים ומאוננים באופן כללי. לא ברור מה הוא חשב שיקרה כשהשיק אתר שכל מהותו הוא צ'ט וידיאו רנדומלי עם זרים, אבל נראה שכרגע חשוב לו לשנות כיוון. ככל הנראה, לא רק התדמית היא בעייתית במקרה זה – נראה שגם הטראפיק של האתר נפגע מכך שיש בו פעילות חשפנית יתרה.

אי לכך ובהתאם לזאת, עובדים בצ'אטרולט על תוכנה לזיהוי אברי מין זכריים, כדי לסנן החוצה מהאתר את כל החושפים והמעמידים למיניהם. התוכנה תזהה ותעיף משתמשים שיעזו לשלוף את כלי זינם, ואף תסנן כאלה שהמשתמשים האחרים דילגו עליהם מספר פעמים רב באופן יחסי (מה שכנראה מצביע על פעילות מינית עניפה). שון פאנינג, מייסד נאפסטר, גויס למלחמה המזוינת כיועץ, והבטיח לעזור לצ'אטרולט ככל יכולתו.

האם האתר הזה בכלל שווה את המאמץ? האם וידיאו צ'ט מסונן ומצונזר יעניין מישהו? אלה שאלות מעניינות, אבל יש לי כמה חשובות יותר:

 1. אז אברי מין נשיים מותר?
 2. מה עם בננות?
 3. ויברטורים?
 4. דילדו?
 5. נימולים בני דת משה וישראל?
 6. סתם כאלה עם זין עקום?

תכל'ס, בין סטיב ג'ובס, שרוצה רשת טהורה ללא פורנו ובין סטיב ג'ובס שמצנזר נשיקה של הומואים מחנות האפליקציות שלו (ואז מתחרט), בסוף נישאר רק עם הסטיב ג'ובס ביד.

3 תגובות ל-“צ'אטרולט יוצאת למאבק מזוין

 1. אולי כדאי להם לגייס את ג'ובס במקום פאנינג. הצנזור הראשי יגייס את מיטב הטכנולוגיה שלו כדי לסנן את כל מה שיכול לפגוע בנפשנו הרכה – מזרגים למניהם ועד לנשים חשופות יתר על המידה (ביקיני? ישמור השם).

 2. כגרכג

  השאלה היא, כמו שהעלית, האם צ'אטרולט מצונזר יעננין מישהו. עוד מעט יצנזרו "מתאבדים","נרצחים","סלבס", ואז אף אחד לא יכנס לשם.

 3. אולי כדאי להם לגייס את ג'ובס במקום פאנינג. הצנזור הראשי יגייס את מיטב הטכנולוגיה שלו כדי לסנן את כל מה שיכול לפגוע בנפשנו הרכה – מזרגים למניהם ועד לנשים חשופות יתר על המידה (ביקיני? ישמור השם).
  +1

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>