חלומות, סרטונים ופרסים מגניבים

לא בכל יום יוצא לי להיות עדה לפרויקט מגניב שמתפתח ומתרחש לנגד עיני. ועוד יותר נדיר – לחזות בפרויקט שכזה, שקשור לעולם הים, הצלילה והטבע.

חלומות בכחול היא תחרות שנולדה במטרה לקדם את ספורט הצלילה ואיכות הסביבה הימית בישראל. כדי להשתתף בתחרות צריך להגיש סרטון קצר, שקשור בים ובסביבה. הקבוצה הזוכה תקבל פרסי צלילה יקרים ויוקרתיים במיוחד, כולל קורס צלילה, ספארי צלילה וציוד צלילה. מדובר בפרסים בשווי עשרות אלפי שקלים, כך שאם אתם בענייני וידיאו, מומלץ בהחלט להירשם ולנסות את מזלכם.

התחרות היא מטעם ההתאחדות הישראלית לצלילה. המנוע החי והעירני מאחוריה הוא חבר יקר ומופלא, אמיר גור, שהגה ומנהל את כל העסק. אני בהחלט מקווה לחזות כאן בהצלחה מסחררת.

לכבוד התחרות, הקמנו אפילו חשבון טוויטר (חשבון. לא כרטיס. וגם לא כרטיסייה), שמנוהל על ידי (זה כי אין לי מספיק בלוגים לכתוב בהם). מובטח שהטוויטים שלנו יהיו כיפיים מאוד, ויעסקו בעיקר בענייני ים, צלילה, איכות הסביבה והטבע, וגם מדי פעם בעדכונים מהתחרות. בניגוד לחברות עם מספרים דביליים בשם, אנחנו לא פיקטיביים! 😛

מלבד האינטרסים החבריים, אין לי פה מניעים נסתרים. אמנם הקמתי את אתר התחרות (כבוד לוורדפרס, שוב) ואני מנהלת את הטוויטר שלה, אבל הכל נעשה בהתנדבות ומתוך רצון לעזור ולעשות דברים מגניבים. למי ששכח – בשביל זה המציאו את האינטרנט.


תגובה אחת ל-חלומות, סרטונים ופרסים מגניבים

  1. רגע, אז את מודה שיש לך כאן אינטרסים חבריים?
    בעלת אינטרסים, בעצם?
    אה?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>