הפיראטים לא מפסיקים

החבר'ה של The Pirate Bay ידועים לא רק בעקבות העובדה שהקימו את אחד מאתרי הטורנטים המצליחים ביותר באינטרנט, אלא גם בכך שהם מתריסים כנגד כל ארגוני המדיה, רשויות השלטון ועורכי הדין. הם לא מפחדים מאף אחד, לא דופקים חשבון ונלחמים בגלוי בכל מי שאומר שהורדת קבצים באינטרנט היא דבר אסור ומושחת. האמת, מתריסים זו מילה עדינה. הם יותר בכיוון של אצבע משולשת גדולה במיוחד.

הפיראטים לא מסתפקים בטורנטים. לפני זמן מה הם פתחו מערכת בלוגים, שאמורה לספק זירה נטולת פניות ומוגנת, לכל מי שרוצה להביע את דעתו בגלוי, בלי לחשוש מהסרת תכנים שרירותית. אחר כך הם הגדילו עשות והעלו גם אתר לשיתוף ואחסון תמונות – ללא צנזורה, כמובן.

ועכשיו – משתדרגים לווידיאו. The Pirate Bay מציגים: The Pirate City – (עוד) אתר לצפייה חינמית ובלתי חוקית בעליל בסרטים שבחלקם עדיין מוקרנים בבתי הקולנוע. יש אפילו קוד embed להטמעת הסרטונים בבלוג החביב עליכם. כמובן שיש עומס, לא הכל עובד כמו שצריך ולא ברור כמה זמן האתר הזה יחזיק מעמד. מצד שני, בהתחשב בהיסטוריה העמידה של הפיראטים, ייתכן כי האתר הזה ינופנף בצורה לא נעימה מתחת לאפן של חברות המדיה עוד הרבה זמן.

וכן, חזרתי 🙂

חגים שמחים!

עדכון: כפי שאפשר לראות בתגובות למטה, מדובר בעוד מתיחת רשת מוצלחת של עוד רודף פרסום שהצליח לעשות רעש ברשת. אז האתר אינו של הפיראטים המקוריים. בעצם עשו פיראטיות לפיראטים. אני די בטוחה שהם לא יתבעו…

2 תגובות ל-“הפיראטים לא מפסיקים

 1. חנן

  סיפור נחמד. חבל שאיננו נכון. לאתר החדש אין קשר לפייראט ביי המקורי. אין להם אפילו שרתים משלהם לאחסון הסרטים. הם בסך הכל הוסיפו את הלוגו של פייראט ביי לעוד אתר שמאנדקס סרטים, כמו מאות אחרים ברשת. שרתי אחסון לוידאו הם יקרים מאוד – והרוב המכריע של האינדקסים הללו בסך הכל מתעלקים על אתרי אחסון ושיתוף קבצים קיימים. אלה משתפים כיום פעולה, גם אם בעצלתיים, עם חברות הסרטים והמוזיקה ומוחקות תוכן כזה על פי בקשת אולפני הסרטים.
  החידוש באתר של הפייראט ביי אמור היה להיות בגישה שמצפצפת על החברות הגדולות. אבל בשביל זה צריך שרת עצמאי – דבר שעדיין לא קיים.

  לאתר של הפייראט ביי יקראו thevideobay והוא עדיין לא פעיל. השד יודע למה.

  לקריאה נוספת:
  http://www.webtvwire.com/is-the-pirate-city-new-tpb-streaming-site-the-pirate-bay-imposters-oh-the-irony/
  חנן

  • רויטל סלומון

   אוף. היה יכול להיות נחמד. תודה 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>