האם הנשיא אובמה שכר את יועצי התקשורת של יאיר לפיד?

אובמה מתחיל להישמע כמו יאיר לפיד. תיכף הוא יגיד משהו על הניאו-נודניקיסטים שמפריעים לו לנהל בצורה כה מושלמת את ארצות הברית.

מתוך נאום שנשא אתמול:

"And now that the government has reopened and this threat to our economy is removed, all of us need to stop focusing on the lobbyists, and the bloggers, and the talking heads on radio and the professional activists who profit from conflict, and focus on what the majority of Americans sent us here to do, and that's grow this economy, create good jobs, strengthen the middle class, educate our kids, lay the foundation for broad-based prosperity and get our fiscal house in order for the long haul. That's why we're here. That should be our focus".

תרגום של חלק מהדברים: "…אנחנו צריכים להפסיק להתמקד בלוביסטים, בבלוגרים וב'ראשים המדברים' ברדיו והאקטיביסטים המקצוענים שמרוויחים מעימותים, ועלינו להתמקד במה שרוב האמריקאים שלחו אותנו לעשות כאן, וזה להביא לצמיחה בכלכלה, ליצור עבודות טובות, לחזק את מעמד הביניים, לחנך את הילדים שלנו, להניח את היסודות לשגשוג רחב היקף…".

אף מילה על התקשורת הממוסדת והאינטרסים שלה. זה הכל הבלוגרים אשמים. הם, והחוצפו-אנרכיסטים והשנאוצרים.

5 תגובות ל-“האם הנשיא אובמה שכר את יועצי התקשורת של יאיר לפיד?

  1. לא אותן נסיבות בכלל. לא אותה שיטה ולא אותן נסיבות.

  2. צ

    הבלוגרים רק חלק מהרשימה עם לוביסטים ורדיו, שזו תקשורת ממוסדת. גם בלוגרים רבים נמצאים בתקשורת ממוסדת. על כל פנים האמירה "זה הכל הבלוגרים אשמים" שכתבת היא לפידית, כי היא לא קשורה למציאות

  3. zaza

    בקרוב הוא יתחיל לצטט את סעדיה גיזנשאפט.

  4. זה היה הסגנון של אובמה הרבה לפני שהמועמדות הפוליטית של לפיד היתה ריר שנוזל מפיו של רני רהב. אפשר למצוא תמה דומה מאד בנאום שהזניק אותו, זה שנשא בוועידה הדמוקרטית של 2004.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>