לא רלוונטי

בכל פעם שאני נתקלת באתר כזה, אני שואלת את עצמי – מה חשבתם לעצמכם?

ואז אני עונה לעצמי: "הם לא חשבו".

הפעם מדובר באתר של חברה בשם Relevanti. אני מנחשת, על פי המידע המוגבל והמעורפל, שמדובר בחברה שפיתחה מודול כלשהו, שאמור לספק תוכן נוסף או משלים לאתרים אחרים.

כן, תוכן איכותי שכזה, מעניין, שקוף, מוסיף ערך. מה, לא רואים? (הקליקו להגדלה).

בהתחלה חשבתי שהפיירפוקס חוסם את התוכן שאמור, כנראה, להופיע בריבוע הלבן והריק. אבל גם באקספלורר לא רואים כלום. אולי זה בכוונה. אולי יש פה אמירה על תוכן חלול וריקני, על כך שעדיף לשתוק מאשר לדבר שטויות. מי יודע.

אחר כך נכנסתי לעמוד ה-About. האמת, מוטב היה אילו גם שם היו מזינים ב-Relevanti עמוד לבן. יש שם ניסיון לכתוב באנגלית, אבל מה שיצא להם זה תרגום עילג ועגום של (ככל הנראה) עברית קלוקלת מלכתחילה. או, כמו שאומר ידידי האילתי המלומד, "הם לא מדברים אנגלית, הם מדברים בבילונית".

חברים יקרים, משפטים כמו:

In the arena spotlight, there are stakeholders authoring their own quality content, expressing their business interest and more – online on the participating web sites!

The control over responsibility and quality of the content published on the arena ensures the author identity and openness to everybody.

The junction of Relevanti arena and the articles is presenting some fascinating and complementary pieces of information to the readers, while offering a unique tool to the commercial organizations, right at the time when the reader is willing to obtain more information on the matter.

אין מקומם באתר שמתיימר לעסוק בתוכן – ברשת, מחוצה לה או בחלל החיצון. למזלכם, רוב האנשים (כולל אנשי עסקים "רציניים") לא יבחינו בעלגות המביכה. כמו רבים אחרים, אני מניחה שאתם בונים על זה. שיהיה בהצלחה.

2 תגובות ל-“לא רלוונטי

  1. נמי

    מזעזע.
    כמה חאפרים יש בארצנו הקטנטונת, וכמה מהם מתפרנסים מחאפריותם..

  2. אמנון

    הרעיון לכשעצמו הוא בסדר, כל עוד מקפידים לכתוב במקום בולט מעל החלון שזה תוכן מאתר אחר. לחלק מהאתרים זה יכול להועיל. כמובן לא מתאים לכל הסוגים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>