GCX – גלובל קורייר אקספרס: חוצפה על גבול ההונאה

gcx גלובל קורייר אקספרס

פירסמתי את הטקסט הזה בפייסבוק, אבל נראה לי שמגיעה לו תפוצה יותר רחבה, בשאיפה שאולי זה יעזור לגולש אחד או שניים להימנע מהיתקלות בחברה שנקראת GCX.

הזמנתי כמה דברים מאיביי ומאתר בריטי כלשהו. לצערי הרב, המוכר באיביי לא טרח לציין שהוא שולח את החבילות דרך ה-Global shipping program של איביי (שזה בדרך כלל GCX וחברותיה), ובאתר הבריטי לא צוין שמדובר במשהו שונה מדואר רגיל. אם אתם לא יודעים, באיביי, כשמצוין שהשילוח הוא דרך Global shipping program, המחיר שאתם משלמים אמור להיות המחיר הסופי – כולל כל המכס והעמלות. כך אתם אמורים לקבל החלטה מושכלת אם בא לכם לשלם את הסכום הזה, או לחפש מוכר אחר.

הבעיה היא ש-GCX אוהבים לעשות סיבובים על הישראלים, ולהוציא מהם עוד כסף בלי שום הצדקה. בחבילה הראשונה עוד הסכמתי לשלם את דמי הטיפול המופרכים שהחברה הזו גובה (כ-100 ש"ח ומע"מ), בנוסף למע"מ שיש לשלם על הפריט עצמו למדינת ישראל. במקרה הזה מדובר בכ-20% מערך החבילה עם המשלוח, סכום מופרך במיוחד לאור העובדה שכבר שילמתי על משלוח לשולח עצמו.

אבל החוצפה לא נגמרה – השליחים שלהם לא מתאמים זמן הגעה ומגיעים לבית שלכם מתי שמתחשק להם, בלי להודיע מראש. מאחר שאתם לא בבית, מיד מצוין במערכת המגוחכת שלהם שהושארה לכם הודעה (לא היה ולא נברא) ואתם צריכים לחכות לחסדי השליח בסבב הבא שלו, שמי יודע מתי יהיה.

האתר של GCX נראה כאילו שכחו אותו בשנות ה-90. אין טלפון ליצירת קשר, לטפסים הנשלחים משם הם לא עונים בכלל (וגם לא שולחים מייל אישור שההודעה התקבלה), חשבונית על התשלום המופרך לא קיבלתי למרות הבטחות שתישלח אליי, ובקיצור – אין עם מי לדבר.

איכשהו הצלחתי למצוא טלפון של חברת קריאף, שכנראה אחראית על המחדל הזה שנקרא GCX והתקשרתי. הבטיחו שיחזרו אליי. ומה אתם יודעים. חזרו אליי, אבל לא מ-GCX, אלא מחברה מחוצפת אחרת, בשם אמגון – עוד חברת שילוח קיקיונית. הנציג החצוף שלהם נזף בי שלא הייתי בבית כשהנהג שלהם הגיע (!). ביקשתי לתאם מועד חדש, והשעות המופלאות שלהם כוללות את הטווחים המגוחכים של 9:00-12:00 ו-11:00-15:00. מישהו שם לא מבין כל כך את זרימת הזמן-מרחב, מכיוון שאם אני לא יכולה להיות במקום מסוים בין 9-ל-12, לא ברור איך אני אמורה להיות שם בין 11 ל-3 אחה"צ. בסוף נשברתי והחלטתי לבוא לקחת את החבילה ישירות מאמגון, שיושבים בבני ברק. הוא נתן לי את המספר של החבילה, שבכלל מופיעה כחבילה של דואר שליחים של דואר ישראל. מעניין כמה גורמים מעורבים בחבילה המסכנה הזו.

עשר דקות אחרי השיחה המעצבנת הזו, קיבלתי טלפון חדש מ-GCX ובו אותה נציגה ניסתה להוציא ממני עוד 100 שקל על עוד חבילה שבדרך, שלא תגיע אליי בזמן, שהשילוח לא יהיה מתואם, שחשבונית עליה לא תגיע ושאני בכלל אצטרך ללכת להביא אותה בעצמי. סירבתי לשלם. אני כבר אשבור את הראש מול הספק המקורי.

אז שימו לב – אם מישהו מתכנן לשלוח לכם משהו באיביי דרך Global Shipping Program – העדיפו משלוח בפורמט אחר. אפילו דואר רשום רגיל עובד יותר טוב מאשר החוצפה שעל גבול ההונאה של GCX.

73 תגובות ל-“GCX – גלובל קורייר אקספרס: חוצפה על גבול ההונאה

 1. ארז

  אתמול הזמנתי מהם לראשונה. כיף…

  • איציק

   בדיוק ככה אותו סיפור איתי היום גם ב 2018 לא ישתנה כלום רק איומישומעים ממנם גם לי שלחו את זה

   שלום

   אנחנו חברת GCX יוצרים איתך קשר לגבי המשלוח שהוזמן מאינטרנט,

   כדי שלא יהיו בעיות בעת שחרור מהמכס נא להשאיר פרטים לגבי המשלוח וכדי שנוכל לאמת את הפרטים במערכת:

   שם+שם משפחה:

   ת.ז:

   כתובת מלאה (בהתאם לדרך ההפצה) :

   מספר נייד עדכני:

   ומה מכיל המשלוח:

   בנוסף, בגלל שזהו משלוח המכיל מזון, תמרוק או תרופה הוא דורש הצהרה בשביל לשחרר אותו. אני מצרף למייל זה את קבצי ההצהרה, אותם אני צריך שתמלא ותשלח לי במייל חוזר או בפקס 0747-555442

   נא לשלוח את הפרטים בהקדם בכדי שתהליך השחרור יתקדם והחבילה תגיע לייעדה.

   האישור כרוך בתשלום על סך 150 ש"ח לפני מע"מ + דמי אחסנה

   תודה רבה,

   המשך יום טוב.

   • חנין

    זה בדיוק קרה לי החודש! החברה הכבה את החבילה שלי. וסרבה להתנצל על חוסר האחריות והזלזול!
    המשלוח שלי הגיע ב24.8 ורק קיבלתי אותו.
    ואני שילמתי עוד כסף בשביל שמשלוח יגיע מהר יותר והם לא מחזירים לי את הכסף.

 2. מתנאל

  המצב שלך עוד בסדר יחסית למה שאני עברתי שם..פשוט שערוריה!

  • עומרי

   חייב לעשות להם תביעה ייצוגית אני לא יודע אך לא עשו עד עכשיו

   • חנין

    אני תומכת בך! תעשה תביעה ואני גם אשתתף!

   • תמר

    חייב אני בעד

 3. גיא

  ממליץ לך שתקפצי לביקור בקבוצת 'סלאמתק!' בפייסבוק, יש שם לא מעט מקרים על GCX.

  בכל פעם כשאני רואה סיפור על GCX אני פשוט מתלבט לקחת לום ולרסק איזו מכונית רנדומלית ברחוב.
  אני עד יום הרווקים הסיני, 11/11, לא הייתי מודע בכלל לקיומו של GCX. כל משלוח שהזמנתי עד לאותו היום היה בדואר רגיל או דואר אקספרס בתוספת תשלום בשביל שירות של DHL או UPS.

  ביום הרווקים הסיני הזמנתי כמות נכבדת של משלוחים ובאחד המוצרים בחרתי בחברה שעובדת עם GCX ובאופן נורא אירוני משלוחים שהזמנתי בדואר רגיל הגיעו אחד אחרי השני ואותה החבילה לא הגיעה עדיין.
  פתאום מתקשרים אליי ואומרים לי שאני צריך לשלם מכס ומע"מ על סך 190 ש"ח, לא הבנתי למה אבל זרמתי כי המוצר היה חשוב לי ורציתי רק שיגיע כבר. שילמתי ואמרו לי "החבילה תגיע אלייך בעוד כמה ימים".
  זה היה ביום שני, וביום שישי אני בסידורים ופתאום מתקשר אליי שליח – "אני עוד כמה דקות אצלך, תהיה בבית!".
  התפניתי מעיסוקיי וחיכיתי לו במשך כשעה וחצי, ממש כמה דקות, ואז אני מקבל הודעה שהשליח היה אצלי ולא היה מענה.
  שקר גמור, התקשרתי אליו בעצבים שזה שקר והוא ענה לי "איבדתי את החבילה שלך.".
  התחלתי לאכול סרטים והבחור נעלם, לא קיים יותר. במשך כמה ימים אני מנסה ליצור קשר עם GCX, ואין מענה בכלל. רגע לפני שהתייאשתי הגיעו אליי פרטים של חברה אחרת שGCX היא חברת בת שלה, ומעבר לזה קיבלתי אימייל של המנכלית של אותה החברה.
  שלחתי למנכ"לית אימייל מפורט עם כל הפרטים וכל תרחיש האירועים ואיימתי לערב את האתר שממנו הזמנתי ואת החברה שעובדת איתם וכולם יעודכנו על המעשים שלהם, מידית היא הפנתה את האימייל שלי לאיזו אחראית בGCX שהתקשרה וליקקה לי כמה עמוק שאפשר ודאגה ששליח יגיע אליי ויביא לי את המשלוח.
  אוי אוי, הבדיחה – שליח שמגיע אליי! עוד פעם חיכיתי כמה שעות ועוד פעם קיבלתי מסרון שהשליח היה ולא היה מענה. לא חיכיתי דקה וכבר שלחתי לה הודעה שזה שוב קרה ושאני פונה לחברות. מידית אותה אחראית התקשרה אליי וליקקה עוד יותר עמוק וסידרה שאותו השליח יעשה, לשם שינוי, את העבודה שלו ויעביר לי את המשלוח ולבסוף קיבלתי את המשלוח.
  זה אירוני, הזמנתי 7 חבילות ביום הרווקים הסיני, 6 מתוכן משלוח בדואר רגיל והכל הגיע אליי לפני החבילה הזאת. אשכרה דואר ישראל עושים את העבודה שלהם?

  יודעת מה אבל יותר אירוני? כמה שבועות אחרי האתר שממנו רכשתי הכל שלח לי חבילת פיצוי על מוצר אחר, סיפור אחר, ומשום מה הם שלחו לי דרך GCX. אשכרה אותו הסיפור חזר על עצמו עם אותו השליח, חירטט אותי עד שהייתי צריך לאיים – ואחרי שאיימתי קיבלתי את החבילה!
  בסוף התהליך שלחו לי בקשה למלא סקר, פשוט כתבתי שאני הולך לפתוח נגדם קמפיין ולשכנע כמה שיותר אנשים להחרים אותם ולא לעבוד איתם אי פעם.

  לא ברור לי איך החברה הזאת שורדת,
  אבל אין ספק שכל הסיפור הזה צריך להגיע לתקשורת.

  • פשוט לא ייאמן, חייבים להפיץ את הסיפורים האלה כמה שיותר, כדי שאנשים לא יפלו בפח.

   • נמרוד

    הי,
    הזמנתי מעיל מאתר אינטרנט באנגליה, היום נציגה של GCX צלצלה וביקשה לגבות ממני עוד 150 שח דמי טיפול, מעבר למעמ שאני צריך לשלם (שזה ידוע ומקובל).
    שוחחתי עם האתר והודעתי להם שאני מסרב לשלם את המחיר של דמי הטיפול ולפיכך אני מורה להם להחזיר את החבילה ומצפה להחזר כספי מלא – האם אישרו שיחזירו לי את כל הסכום.
    הצעתי לכם: אל תתפתו לשלם לנבלות הלאה את דמי הטיפול , אין שום דמי טיפול, הגיעו לי בעבר חבילות מחברותילוח ידועות כמו DHL וכו והכל הלך חלק.
    פשוט תסרבו ותורו להם להחזיר את המוצר לספק. הפ פשוט יודעים שאתם לחוצים על מוצר ולפיכך משחקים על הקטע הזה כך שתהיו מוכנים לשלם כי הנה עוד רגע המוצר אצלכם בבית.

  • יניב

   שטט לא קראתי את כול הסיפורים האלו והזמנתי עכשיו בגדים מאנגליה דרך החברת משלוחים הזאת

   מעניין מה יעלה בגורליי???????

 4. בני

  רוצים 250 ש"ח דמי טיפול על סלולרי שעולה 550 ש"ח

 5. איילה

  זה חומר שצריך לשלוח לסיון מ"הכל כלול" בערוץ 10 נדמה לי….

 6. אלכס

  אני הזמנתי מEBAY קפסולות קפה ב155שקל 80 יחידות אבל לאחר הגעתן ארצה קיבלתי דרישה לשלם עוד 150ש"ח+מע"ם עבור בדיקה והצהרה משום שמדובר במוצר מזון. האם מישהוא פעם הזמין מוצר מזון כל שהוא ויש ניסיון לשחרורו? אני מתכוון להזמין עוד ומחפש דרך לעשות זאת ללא שחיטה ..
  באתר משרד הבריאות מופיע שמותר ביבוא אישי להזמין עד 3קג ואישור לא עולה כסף
  https://www.health.gov.il/…/Pages/Importer_Registration.aspx
  הנפקת תעודת רישום יבואן אינה כרוכה בתשלום אגרה

  • אלכס

   שלום

   אנחנו חברת GCX יוצרים איתך קשר לגבי המשלוח שהוזמן מאינטרנט,

   כדי שלא יהיו בעיות בעת שחרור מהמכס נא להשאיר פרטים לגבי המשלוח וכדי שנוכל לאמת את הפרטים במערכת:

   שם+שם משפחה:

   ת.ז:

   כתובת מלאה (בהתאם לדרך ההפצה) :

   מספר נייד עדכני:

   ומה מכיל המשלוח:

   בנוסף, בגלל שזהו משלוח המכיל מזון, תמרוק או תרופה הוא דורש הצהרה בשביל לשחרר אותו. אני מצרף למייל זה את קבצי ההצהרה, אותם אני צריך שתמלא ותשלח לי במייל חוזר או בפקס 0747-555442

   נא לשלוח את הפרטים בהקדם בכדי שתהליך השחרור יתקדם והחבילה תגיע לייעדה.

   האישור כרוך בתשלום על סך 150 ש"ח לפני מע"מ + דמי אחסנה

   תודה רבה,

   המשך יום טוב.

   • שרון

    עד עכשיו כל הניסיונות שלי להשיגכם כשלו אתם לא חוזרים למיילים ולא לטלפונים ובשיא חוצפתכם לא מודיעים שהגיע המשלוח

 7. יואב

  לא הכרתי חברה שנותנת שירות יותר רע מהם.
  אם הם לא היו קיימים – השטן היה צריך להמציא אותם

 8. ניצן

  גם אנחנו עברנו תלאות לא נורמליות איתם. חברה מזעזעת. שלחנו תלונה להגנת הצרכן. אולי יקרה משהו.

 9. יוסי

  האם החברה הזו קיימת או שזה זיוף של חברה? שלחו לי מוצר דרכם וכבר כמה חודשים אני לא מצליח לייצור קשר איתם. הם לא עונים לא בטלפון ולא במייל.

  • יוגי

   היתה לי התנהלות נוראית מולם, הדרך היחידה בה השגתי אותם היא ע״י נסיעה פיזית למשרדיהם. בניין ממן בנתב״ג.
   אגב הדרך היחידה שבסופו של דבר עבדה (לאחר שהם איבדו חבילה שלי) היא הגשת תביעה בבית משפט לתביעות קטנות. מאותו רגע הם רדפו אחרי..

   • בתי

    אני גם רוצה לתבוע אותם בתביעות קטנות השאלה את מי אני תובעת?
    יש לך פרטים על החברה הזאת או על הספק?

    • צבי גליק

     אם הצלחת לאתר את מי מי לתבוע אנא העבר לי בבקשה
     zviglik@gmail.com
     תודה

 10. hit180

  חברת GCX לא עובדת לבד, היא מאכילה טוב מאד כל מיני מוסדות ממשלתיים כגון: מכס, משרד תקשורת , בריאות וכו'. ולצערי ללכת איתם ראש בראש זה לא הגיוני. GCX אומרים שזה לא הם דורשים דמי אחסנה אלא חברת ממן, עוד גנבים. בעצם כשאני חושב על זה עכשיו, שום דבר חדש, ככה זה בישראל, תגיד תודה שעבר יום ולא עשו אותך בכל החורים.

  • יוס ואחיו

   ודאי שהגיוני 'ללכת איתם ראש בראש', אחרת יהיו קיצוניים יותר. ויתור תמיד מחזק את הקיצוניים. לכן הם כה רבים בשנים האחרונות – אני רואה וותרנות חזקה מזה 20 שנה.

 11. נדב

  אני פשוט לא מאמין שנפלתי בדבר הזה.
  הזמנתי חבילה מאיביי (אבקת חלבון) שבישראל כמובן שהיו שוחטים ולוקחים 400 שקלף באיביי – 190. מציאה!
  עד שמתקשר מישהו שנשמע כאילו יצא מהסרט "הסנדק" ואומר שצריך לשלם על שיחרור, טופס בריאות, אחזקה ושטויות כאלו. בהתחלה אמר לי 75 שקלים, ואחרי שאמרתי לו שאני לא מבין למה החבילה שלי הגיע אליו ושאני לא מעוניין לעבוד איתו, הוא אמר "אז נעשה את זה 50 שקלים לא כולל דמי אחסנה".
  אחרי קצת חיפושים באינטרנט הבנתי – ככל הנראה אין דרך לברוח מהם.

  בקיצור – אם רציתי לעזוב את ישראל לפני כן, עכשיו בטוח שאני מתכוון לעשות את זה.
  לבכות שככה מתייחסים לאזרחים. מדינה של גנבים

 12. Lior

  אני הזמנתי ממיר סטרימר TV box מאתר gear best , בהתחלה רצו ממני אישורים ממשרד התקשורת ועוד איזה 500 שקל לפחות על מוצר שעולה 60 דולר גג באינטרנט !!! בנוסף אמרתי להם שאני לא רוצה להכניס את זה לארץ ושישלחו את זה אליי לקנדה , אחרי יומיים של הצעת מחיר קיבלתי הצעת מחיר לשלוח את החבילה לקנדה בעלות של 485 שקל לא פחות !!!! כולל אחסנה בעלות 210 ??! וכולל רישום ברשימון 110 ?? והובלה 158 … אני גר בקנדה כבר 8 שנים והזמנתי מוצרים מסין ומאיבי ומאיפה לא … לא שימח אותי לדעת שיש חבורת עבריינים חוקיים שיושבים שם ובאופן חוקי גונבים חבילות מאנשים !!! עצוב שזה עדיין אותו מצב במדינה כביכול מתוקנת .. יום נפלא לכולכם

 13. יוס ואחיו

  כתבה ב'דה מארקר' –
  http://www.themarker.com/technation/1.4035189
  גם אז העבירו לאישור משרד התקשורת, שלא ינתן בעשור הקרוב. האם יתכן שרמזו למזמינה שכמה שקלים יפתרו את העניין? תמהני.

  בכתבה אחרת באותו אתר מצויין שהתעריפים של החברה הזו מהגבוהים בשוק.

 14. נאוית

  גנבים דורשים אחסנה 600 שח ובכלל לא מופיע הטלפון שלהם בארמקס.
  אני הזמנתי מארמקס והחבילה הגיע לGCX הפועלים מטעמם ועושים "סיבוב" על חשבון הלקוחות
  בקיצור הלכה החבילה שלי הם לא מוכנים לשחרר לי אותה
  המציאו לי מספר טלפון ומייל לא שלי טענו שניסו ליצור קשר!!
  שקרנים. מה גם שלא כתוב בשום מקום שGCX היא ארמקס אז התקשרתי חברה חברה עד משמצאתי את החבילה!!!
  ובסוף הם גנבו לי אותה

 15. אא

  מה עושים? אני קיבלתי הודעה מהם עכשיו, שדורש ממני לאשרר פרטים.
  איך מבטלים קנייה כזאת?
  האם לפייפאל יש אחריות למעשה הרמייה?
  אני לא מוכנה לשלם עוד שקל אחד בנוסף לסכום המשלוח ששילמתי בקנייה באיביי.
  האם יש למישהו טלפון שהסחטנים האלה עונים בו?

  • אני סירבתי לקבל את החבילה ופתחתי קייס בפייפאל מול הספק, כי במקרה שלי הספק לא עידכן מראש שהשילוח הוא דרך GCX, וחשבתי שמדובר בדואר רגיל.
   קיבלתי את כל הכסף בחזרה, כולל דמי משלוח.

   • תומר

    הי שלום אני קורא את התגובות ובעיקר שלך אשמח לכיוון איך אני מבטל ובכלל איך אני מזהה מה החבילה אני לא מצליח לאתר על מה מדובר ואיך להבא אני ישים לב לנושא

 16. אא

  הבוקר פתחתי קייס בפייפאל. הודעתי למוכרת המקסימה וההמומה באיביי מדוע. כמובן, בחברת השילוח לא עונים לטלפונים, אבל מניסיון, בחברות שלא עונים בהן לטלפון עונים במחלקת הנהח"ש. אכן, כך קרה גם כאן. הודעתי למי שדיברה איתי, שאין בכוונתי לשלם אפילו שקל אחד נוסף על מה ששילמתי, ואם לא יחזרו אליי עוד היום הפרשה תצא לתקשורת. אני עיתונאית. עכשיו נראה, האם כמובטח מישהו מהחברה הזאת יחזור אליי ומה תהיה דרישתם הסחטנית.

 17. אא

  תודה. זבלים. קיבלו צ'אנס ולא לקחו אותו. אף אחד לא חזר אליי. הפ מאתגרים אותי.

 18. דודו שימחי

  גם אני הסתבכתי איתם…
  הזמנתי דרך גירבסט רחפן. הצגתי אישורי משרד התקשורת ואישור רשות שדות התעופה כנדרש.
  שלחתי לGCX אך הם לא יצרו איתי קשר. החבילה נותרה תקועה
  לאחר שעתיים רצופות (!) של נסיונות לתפוס אותם בטלפון הצלחתי !
  ענתה לי ליאת אחת שלא היה לה מושג לגבי ההליך. היא החליטה שהאישורים שלי לא מספיקים…
  בררתי ברשות שדותה תעופה ונאמר לי שאין אישור אחר ושהם מקבלים אין ספור תלונות דומות מלקוחות GCX
  כרגע החבילה תקועה וב GCX לא עונים לטלפונים ולאימיילים.
  אין לי מושג איך אני ממשיך מפה.
  להזמין דרכם זו פשוט טעות טעות טעות !

 19. A

  כל מי שנתקל במקרה כזה, בבקשה תכתבו מייל לחברת השילוח מחו"ל שהעבירה את המשלוח לGCX

 20. נוי

  פשוט זוועה מה שקורה שם גבו ממנו כמעט 900 מכס ומעמ וטיפול בחבילה ממש הונאה !!!!!! לא נתקלתי בדבר כזה ואני מזמינה מהמון אתרים והפעם נפלתי איתם חזק !

 21. יהונתן קופרק

  גועל נפש של חברה אני מעל 3 חודשים בהתנהלות מולם על שינוי סטטוס פיקטיבי שאמרו ששלחו לי 3 פעמים חבילה ומעולם לא יצרו איתי קשר שם. פשוט בדיחה. אני פונה לבית משפט לתביעות קטנות בנושא.

 22. נתי

  טעות אדירה להזמין דרכם תזהרו מהם כמו מאש
  הזמנתי שטיחים לרכב שלי הם הגיעו ארצה ב-22/06/17 ועד היום זה תקוע בסטטוס "אין מענה טלפוני"
  בכל פעם אני מתקשר אליהם מידי כמה ימים מה קורה עם זה הנציגה שלא מבינה מעצמה שום דבר אומרת "טוב אני מעבירה פניה לאלו שמטפלים בזה ויחזרו אליך" ושוב עוברים יומיים ואף אחד לא מתקשר אליי ושוב אותו תהליך
  אני כבר רודף אחרייהם כמעט חודש.. נמאס לי לא יודע מה לעשות
  צריך לשים אותם בכלבוטק כהונאת החבילות והגניבות במדינת ישראל

 23. menachem

  שלום
  יש למישהו כתובת מייל תקין שלהם?
  שאוכל לתעד את ההתכתבויות או אין מענה שלהם.
  תודה רבה רבה

 24. יצחק פארינטה

  שלום אני בטח לא אחדש כלום אם אומר עליהם שהם הגרועים שנתקלתי בהם והייתי שולל מהם את רשיון העסק.
  ממש ברגעים אלו אני מתפלל שהם יענו לטלפון לאחר שאתמול הבטיחו שיחזרו אלי ולא חזרו בדיוק כמו שקבעו לי מסירה בין 9 ל 12 ואף אחד לא הגיע

  לדעתי יש לתבוע אותם בתביעה משותפת

 25. דני

  ייצוגית אפשרי בהחלט
  יש עבירות על החוק וחוסר שקיפות לגבי תשלומים

 26. רקפת

  איך אפשר לדעת בזמן ההזמנה – עם איזה חברת שילוח או בלדרות יישלח המשלוח? הדבר משפיע על העלות ולא הייתי רוכשת אם הייתי יודעת שבסופו של דבר חוץ ממעמ אשלם גם על "שחרור החבילה". בדקתי שוב באתר דרכו הזמנתי ואין שום מידע.

 27. חלבי

  גם אני נתקלתי בחוצפה של החברה זאת , הם בהתחלה עדכנו באתר שהשליח הגיע ולא מצא אותי, זה לא היה נכון כל היום הייתי בבית וזמין בטלפון ואחר כך הודיעו שאבדו את החבילה ודרשו מסמכים ושהם יודיעו לספק ואחר כך חזרו אלי שמצאו את החבילה והם שולחים אלי , הם כל הזמן מודיעים הודעות שקריות שלא הייתי זמין או שלא הייתי בבית, אני רוצה ללכת אתם לתביעות קטנות, ממש זה מפחיד להזמין מוצרים עוד.

 28. רון

  עוד לקוח "מאושר" של GCX. אם אתם רציניים לגבי ייצוגית – אני לגמרי בעניין

 29. אני קיבלתי הודעה טלפונית למשלוח שלי מקו טלפון 0778960403 ..נמאס לי מכמה זמן ואני מחכה שיחזרו אלי או יענו עלי….אני יש לי תחושה שהם גנבים

 30. נא לצור אלי קשר בעניין ההזמנה שלי (המשלוח עומד לתשלום מע"מ)…תתקשרו אלי 0528022194

 31. אור

  גם אני קיבלתי הודעה שהיום אמור היה להגיע השליח אלי הביתה, בעקבות זה ביטלתי יום עבודה , אך אף אחד לא הגיע וגם לא הודיע.

  החבילה דחופה , לך תדע מתי תגיע

  מצטרף לתביעה

 32. עמנואל קרטן

  שלום רב,
  היתה לי בעייה עם משלוח שלפי מספר המעקב הגיע לארץ באמצעות אראמקס. חשבתי שדואר ישראל אמור לספק לי אותו. לקח זמן רב עד שגיליתי שבצם מי שקיבל את החבילה בארץ זו חברת GCX. חיפשתי פרטים על החברה וקראתי ביקורות גרועות מאוד על התנהלותה. בכל מקרה החלטתי לכתוב את טענותיי באתר שלהם. לקח כמה ימים וחזר אלי בחור בשם אמיתי, שהיה נחמד מאוד. עם כל כעסיי על אי אספקת המוצר, הבחור טיפל בבעייה (מסתבר שמעורב כאן חברת שליחים שכפי הנראה פישלה) אמיתי יצר קשר עם החברה. החבילה אותרה והיום הגיע שליח ומסר את החבילה לידיי. תהליך ארוך, אך בכל זאת היה מענה וטיפול. נ.ב. הצלחתי כן לדבר עם נציגת GCX בטלפון, במקביל לתגובתו של אמיתי בענייני. לו הייתי מעלה בדעתי כי לא מדובר בדואר ישראל (החובבני), הייתי פותר מזמן את הבעייה בפנייה לGCX. הסוף טוב, הכל טוב.

 33. רפי

  גם אני שייך למועדון העשוקים.
  קניתי מוצר בחברת LIGHT IN THE BOX/ המחיר היה 252 ש"ח. לקראת סיום מהלך הקניה התברר לי שאני צריך לשלם על שיפינג עוד 187 ש"ח ובס"ה 439. ואז קבלתי אתמול טלפון מ-GCX =גלובל קורייר אקספרס- שעל מנת לשחרר את החבילה הקטנה מהמכס עלי לשלם 199 ש"ח. מאד כעסתי . לא תיארתי לי שעל המוצר הזה בכלל משלמים מכס (שום דבר אלקטרוני). שילמתי. לצערי. הערב ראיתי כתבה ב"הכל כלול" בטלביזיה על החברה הזאת.
  זה עושק !!!

 34. מנשה

  אני הזמנתי משלוח מאיביי שעלה 77$ קיבלתי שלושה מיילים שונים מ gcx למלא פרטים וכד׳ ופשוט התעלמתי מהם, ובנוסף שלחתי מייל למוכר של המוצר שזה לא בסדר שהוא לא הודיע שהחבילה תגיע דרך gcx , אחרי שבוע החבילה הגיע אליי הביתה עם שליח ללא כל תוספת תשלום.

  • דנה

   עם אני ממלאה פרטים הם לא גובים כסךבמקרה ממש מפחדת :O לא היה כתוב שהם רוצים תשלום נוסף חוץ מהמילוי

 35. דוריס

  חברה קטסטרופלית , עדיף לוותר על מוצר שהוזמן מאשר שהאספקה תהיה דרכם
  הזמנו משלוח שהגיע לפני חודש. למרות שהשארנו פרטים של מישהו זמין הם מתעקשים ליצור קשר עם הבן החייל. החבילה אצלם כבר חודש !!!
  לצערי אי אפשר לבטל את ההזמנה , ואנחנו נאלצים לשלם אחסנה בעלות משוגעת
  ובגלל שהם לא זמינים – המונה ממשיך לעבוד

  להתרחק

 36. תומר

  שלום אני קורא פה את התגובות
  היום קיבלתי מייל שיש לעדכן פרטים במידה ולא נכון
  הכול מעודכן מה עושים אפילו אין לי מושג איך אני מזהה לפי החבילה מה זה ואיך מבטלים

  מישהו יכול לכיוון אותי שלא אכנס לסיוט הזה מלחיץ מה שכותבים פה

 37. אילת

  שלום, הנוכלים סילקו את הטלפונים מהאתר שלהם. בעבר, פעם אחת נפלתי, הצלחתי להשיג את מחלקת הנהח"ש שלהם ודרכה להשיג את הרכישה שלי, שהגיעה עם שליח זועם ולא סמפטי, אבל הגיע.
  הפעם, שוב נפלה רכישה שלי מאיביי, זולה יש לציין, לידיהם. הם מציפים אותי באימייל, אני אפילו לא עונה עליהם. המטרה ברורה: לסחוט כספים, שלא מגיעים להם. כנופיית פשע. נכנסתי לאתר ולתדהמתי, אין בכלל טלפונים שלהם, למעט אחד, שנועד לתשלומים. גם בו לא עונים.
  מי יכול לעזור לי בטלפונים? תודה.

 38. ריקי

  אין גבול לחוצפה של החברה הזו!!!
  הזמנתי נעלי כדורגל מאתר בריטי בעלות של 150$. המשלוח הגיע לפני כשלושה שבועות אולם במידה הלא נכונה.
  שילמתי על המשלוח 190 ש"ח (מתוכם 80 ש"ח מע"מ וכל השאר עלויות שונות ומשונות).
  שלחתי את הנעליים לחברה לצורך החלפת מידה והן סוף סוף הגיעו לארץ.
  היום נתבקשתי לשלם על אותם נעליים בדיוק!!! 300 ש"ח (מע"מ 80 ש"ח וכל השאר לתאבון הבריא של החברה) !!!
  לאחר ויכוח עם הנציגה היא טענה שב 14/2 עלו המחירים…. באמת?!
  אני בשוק מהחוצפה והחזירות של החברה ששודדת אנשים לאור יום…

 39. זאב

  נפלתי עם הרבה חברות שילוח, זה לא רק GCX ולזכותם יאמר שעשו שיפור משמעותי בשירות הלקוחות שלהם. נכנסתי לאתר שלהם והשארתי מייל בצ'אט תוך דקות חזרה אלי ג'קלין ובאופן יעיל ענתה לי על כל שאלה והחבילה הגיע אלי מאד מהר. דרך אגב, בקשת ייצוגית נדחתה על ידי בית המשפט שקבע כי בדיקת המס היא על אחריות הקונים.
  https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001225173

 40. מרים

  לכל המעוניין – זה הטלפון של GCX
  0747-555-409

 41. KKK

  וואו גם אני אמור להגיע לי חבילה מאמזון דרך GCX ב 4/10 האם יקרה לי אותו הדבר?
  כבר מפחד מרוב הסיפורים שקראתי על החברה הפח הזאת
  הם שלחו לי מייל לעדכון ת.ז אבל לא ביקשו כסף או כתובת .

 42. שאול

  רכשתי מיטת היפוך ב EBAY מארה"ב – 170$ כולל מיסים
  לאחר שבוע קבלתי מ GCX הודעה למילוי פרטים לטובת שחרור מהמכס, מלאתי כנדרש ושלחתי
  אתמול קבלתי מייל מ GCX כי הכתובת שלי לא נכונה, מן הסתם הכתובת נכונה 🙂
  אשרתי להם במייל כי הכתובת נכונה ולפתע גיליתי כי סטטוס ההזמנה שלי ב איביי הוא "נמסר ללקוח"!!!
  פתחתי CASE באיביי שנסגר כעבור שעה בהסיבה "הפריט נמסר ללקוח"!!!
  פניתי שוב ל איביי – עדיין אין תשובה
  פניתי ל GCX – לא תופתעו לשמוע כי עדיין אין תשובה 🙂
  יש לכם הצעות להמשך טיפול? מס. טלפון?

  תודה מראש!!!

  • שאול

   עדכון:
   נציג של חברת GCX חזר אלי טוען שהחבילה במרכז משלוחים אך אין לו מושג מתי תשלח אלי
   אין לו הסבר מדוע סטטוס ההזמנה שלי הוא DELIVERED

   EBAY העלימו את ההזמנה כך שלא אוכל למצוא אותה!!!
   הצלחתי להגיע להזמנה דרך PAYPAL 🙂

   פעילות הבאה:
   הגשת תלונה במשטרה על ניסיון הונאה
   ואח"כ תביעת GCX במידה ולא אקבל תשובות בשבועיים הקרובים

   אם למישהו יש רעיונות נוספים
   אשמח לשמוע!

 43. Mir

  מסכימה לגמרי. חברת gcx ו או aramex
  הם שערוריה הכי גדולה. הם חברות כמעט םיקטיביות. לא ניתן ליצור קשר. אין מענה טלםוני לטלפון הכם כך לא אמיתי שלהם.
  וחבילות פשוט נתקעות ואינן מגיעות ליעדן.
  רק לאחר שכמה יתבעו אותם אולי משהו ישתנה!!

 44. מוריס

  הי.
  התקשר אלי שליח. שילמתי לחבילה מחו"ל כולל משליח עד הבית ומכ"ס. ביקש שאני אחכה למטה ליד בניין ולא בק' 4. אח"כ אמר לבוא אליו כי הוא נמצא באיזה רחוב שאני צריך לנסוע ולחפש אותו. התחיל וויכוח עד להרמת טונים (זו שירות ישראלית). בסוף סירב להביא לי משלוח בכלל.
  אני מרגיש חסר אונים.

 45. אנונימי

  הזמנתי מהם ב28.3 והדברים עדיין לא הגיעו. הם מחכים לתשלום ממני של 106 שקלים. מעולם אף חברה אחרת לא ביקשה ממני שקל. חוצפה.

 46. רונן

  קריאה אלבטרוס tel:+972-747-555-555
  חברת האם של gcx

 47. ניר

  אוף גם אני בסרט הזה עכשיו! בעבר הם הונו אותי ואז עברו כמה שנים טובות ושכחתי את שמם.
  עכשיו שלכתי מוצר בטעות דרכם שוב ואחלתי אותה בגדול! הם לא עידכנו אותי על דבר החבילה ואני גיליתי זאת לבד. מסתבר שהחבילה תקועה במכס כבר שבוע ואני צריך לשלם להם על אחזקה פלוס שחרור למרות שבתכלס אני כבר שילמתי על הכל במועד התשלום!

 48. מה שצריך לעשות זה לעדכן את המוכר (הסיני) שיעדכן את חברת השליחויות שלו (הבינלאומית) שהחברה בארץ מטילה קנסות ומבריחה לקוחות ! מהר מאוד ישארו בלי משלוחים

 49. בפעם הראשונה אחרי הרבה שנים גם תורי הגיע להתקע עם החברה המזויעה הזו שלא ידעתי כלל על קיומה… להוותי הסתבר לי משיטוט בגוגל שהחברה מועסקת בחוזה מול איביי שם אני רוכש.
  כרגע כתבתי להם שמצידי יעשו עם המכשיר שהזמנתי מה שבא להם,
  ובמקביל הודעתי לשרות הלקוחות של איביי שאני פשוט מפסיק לקנות אצלם.
  אם כולם יודיעו לאיביי יש סיכוי טוב שיזרקו אותם לזבל..

 50. אריאל

  משום מה אמזון בחרו לעבוד איתם בשילוח של מוצרים מסויימים, אני קיבלתי דרכם לפטופ, מאז מנסה להשיג אותם בשביל לקבל טפסים. זה שאין טלפון לשירות לקוחות הפך לצערי טרנד בארץ בתקופה הזאת, ניצול ציני של המצב, אבל גם למיילים ולפניות דרך האתר הם מגיבים בואפן אוטומטי מבלי לקרוא את הפנייה. אם הם עונים. באמת רמת שירות נמוכה אפילו מהסטנדרט החפיפי ישראלי.
  לדעתי מי שיכול שיפנה לאמזון למשל ויכתוב על רמת השירות הגרועה.. זה יכול לעזור לנער אותם קצת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>