אל תחפשו פורנו ביו-טיוב

הסיבה העיקרית שבעטיה אין מה לחפש פורנו ביו-טיוב, היא שפשוט כמעט ואין. הצנזורה פועלת ביד קשה באתר הווידיאו הפופולרי, וגם אם איזה ציץ או שניים מצליחים להתגנב פנימה איכשהו, תהיו בטוחים שהם ייבעטו החוצה באלימות תוך זמן קצר. אם אתם בעניין של פורנו חינם, מומלץ לנסות את אתרי ה-Porn 2.0 השונים. החומר לא אחיד ברמתו, אבל יש מציאות למי שמוכן להשקיע קצת זמן.

הסיבה הנוספת שבגינה לא כדאי לחפש פורנו ביו-טיוב, מוסברת היום בבלוג של פנדה סקיוריטי, חברת אבטחת מידע, אנטי וירוס, אנטי תוכנות ריגול וכו'. על פי הדיווח של פנדה, התגובות לסרטונים ביו-טיוב מוצפות לאחרונה בספאם מרושע במיוחד. ספאם בתגובות יו-טיוב הוא לא דבר חדש, אלא שהפעם הוא גורם לגולשים התמימים להגיע לאתר זדוני למדי, שמתקין תוכנת ריגול מעצבנת במחשב שלהם.

הטוקבקים הספאמיים מציעים לינק לאתר שמתיימר להיקרא "PornTube 2.0", אבל הוא למעשה אתר שכל תכליתו הוא להדביק את המחשב שלכם בתוכנת ריגול זדונית וקשה להסרה. מי שנכנס לאתר המזויף ומקליק על משהו, מקבל הודעה שעליו להתקין גירסה חדשה של פלאש. הלינק, כמובן, אינו מוביל לאתר של אדובי, אלא מוריד למחשב את תוכנת הריגול, שהמאפיינים שלה נשמעים, באופן חשוד למדי, דומים מאוד לזה של התוכנה המרושעת בה נלחמתי במהלך השבוע.

בקיצור – אל תתפתו לטוקבקים בשטח. קבלו את הפורנו שלכם מהסוכנים המורשים בלבד. ותאמינו לי, אל תאמינו לאף אחד.

4 תגובות ל-“אל תחפשו פורנו ביו-טיוב

 1. שניה, אין פורנו מורשה של מיקרוסופט בשביל זה?

 2. דווקא בשבוע שעבר היה די הרבה פורנו ביו טיוב.

  http://www.theweek.com/article/index/96833/4Chans_YouTube_porn_attack

  לא שחיפשתי או משהו…

 3. אנדורפין

  תבוכרנה ידייך. במלאכת קודש את עוסקת.

  • רויטל סלומון

   אצלנו במשפחה אומרים "יבורכו הידיים" 😛

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>